"WOCAR" Bosch Car Service Grodzisk Mazowiecki

Zdjęcie zastępcze
4,8
Wybór użytkowników 2021

"WOCAR" Bosch Car Service

Królewska 50, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
Pokaż na mapie
woca...
Pokaż adres e-mail
2275...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 8:00 - 13:00
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Opinie (22)
4,8
zdjęcie użytkownika
mazdyk
miesiąc temu
Fachowo, solidnie i profesjonalnie, nie zawiedli mnie nigdy. Super miejsce i super ludzie.
zdjęcie użytkownika
kozak8949
2 miesiące temu
Chłopaki zawsze staja na wysokości zadania. Nie ma rzeczy której by nie zrobili. Polecam.
zdjęcie użytkownika
jond
3 miesiące temu
Naprawa skuteczna i solidnie zrobiona. Nigdy mnie nie zawiedli. Polecam z czystym sumieniem.
zdjęcie użytkownika
gerardr
3 miesiące temu
wymiana żarówki stopu ich przerosła. po wymianie stop świecił cały czas. przy wydawaniu pojazdu żonie nawet tego nie zauważyli. kroją kasę jak wściekli, przebitka na częściach 300%, szef : król i władca, należy błagać o termin.
Zobacz więcej komentarzy4 / 22
Blog
Artykuł
21.06.2021

Co z tą klimą? Sprawdź jak dbać o jej prawidłową pracę

Gorąco na zewnątrz, a w aucie powietrze aż parzy. Chcąc się ochłodzić wsiadasz do samochodu i pierwsze co robisz, to włączasz klimatyzację, a ta… odmawia posłuszeństwa. Zastanawiasz się, dlaczego akurat teraz przestała działać? Znamy odpowiedź! W upalne dni bez klimatyzacji ani rusz w dalszą trasę. Nie ma nic gorszego niż jazda nagrzanym samochodem, w którym jest tak gorąco, że odczuwamy ogromny dyskomfort. Chcąc tego uniknąć włączamy klimatyzację, a ta nie chłodzi, a dodatkowo wydaje brzydki zapach. Co jest tego przyczyną?
Artykuł
25.08.2021

Odpowiedzialność warsztatu za pojazd – co musisz wiedzieć?

Właściciel warsztatu samochodowego, który przyjmuje pojazd od klienta do naprawy bierze na siebie pełną odpowiedzialność za przekazany mu pojazd. Im większa wartość danego auta, tym większy będzie zakres odpowiedzialności warsztatu. Co w sytuacji, gdy pojazd zostanie źle naprawiony, uszkodzony lub skradziony w warsztacie, w którym był naprawiany? Sprawdźcie!
Artykuł
28.07.2021

Panie, a kto to Panu tak… czyli najczęstsze błędy popełniane przez mechaników

Oddając samochód do warsztatu chcemy aby usterka została naprawiona profesjonalnie. Niestety zdarza się i tak, że nie została ona wyeliminowana, ale również nie działa wiele innych rzeczy. Jak do tego doszło? Wina może leżeć w rękach mechanika. Sprawdź, jakie błędy mogą popełnić fachowcy w warsztacie mechanicznym.