PROFIAUTO SERWIS Grodzisk Wielkopolski

Zdjęcie zastępcze
4,7

PROFIAUTO SERWIS

Zbąszyńska 67, 62-065 Grodzisk Wielkopolski
Pokaż na mapie
kwalkowiak656...
Pokaż adres e-mail
+48 614445...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
ZARZĄDZAJ WIZYTÓWKĄ
Opinie (3)
4,7
Sprawdź gdzie jeździ Twój pracownik
Blog
Artykuł
12.07.2021

Przygotuj samochód na wakacyjny wyjazd!

Wyjazd na wakacje własnym samochodem to ogromny komfort. Na to rozwiązanie decyduje się coraz więcej osób, ponieważ bycie niezależnym od rozkładu jazdy różnych środków transportu, a także zachowanie możliwości swobodnego poruszania się w trakcie wakacji, to dla nich główne argumenty. Do tego dochodzi również bezpieczeństwo. Chcąc o nie zadbać w najwyższym stopniu, powinniśmy odpowiednio przygotować nasz samochodów na wakacyjny wyjazd. Co jest najważniejsze?
Artykuł
06.05.2022

Nie przebieg, a wiek części się liczy. Co i kiedy wymieniać?

Wiosna jest idealnym momentem na sprawdzenie stanu swojego samochodu, zwłaszcza pod kątem technicznym. Ten czas to również doskonała okazja na wymianę kluczowych płynów oraz części samochodowych. Zwłaszcza, że niektóre z nich zużywają się bardziej z wiekiem, aniżeli z przebiegiem. Co i kiedy powinno się wymieniać? Sprawdźcie!
Artykuł
18.05.2022

Jakie są przyczyny większego zużycia paliwa?

Obecne ceny paliwa smucą każdego kierowcę. Nic nie zapowiada tego, żeby miały spaść, a zmotoryzowani Polacy nawet już drżą w obawie przed końcem lipca, gdy tarcza antyinflacyjna przestanie obowiązywać, a ceny znów pójdą w górę. Chcąc zaoszczędzić na paliwie szukamy przyczyn jego szybszego zużycia. Niektóre z nich mogą być naprawdę błahe, a po ich wyeliminowaniu, spalanie znacznie spadnie. Sprawdźcie, jakie są przyczyny większego zużycia paliwa.