Auto-Naprawa Dariusz Pulkowski Grójec: Serwis klimatyzacji samochodowej Blacharstwo samochodowe Lakiernik Naprawa układu hamulcowego Diagnostyka samochodowa Elektryka samochodowa Mechanicy Naprawa/wymiana szyb samochodowych Przeglądy techniczne Wymiana oleju Sprzedaż części motoryzacyjnych Holowanie Wulkanizacja Samochód zastępczy Odbiór samochodu od klienta

3,4

Auto-Naprawa Dariusz Pulkowski

Lesznowola - Piaseczyńska 19, 05-600 Grójec
Pokaż na mapie
face...
Pokaż adres strony
dare...
Pokaż adres e-mail
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 8:00 - 18:00
Umów wizytę
Opinie (10)
3,4
zdjęcie użytkownika
łusik
powyżej 3 miesięcy temu
Serdecznie polecam, miłe podejście do klienta. Naprawa zrobiona profesjonalnie i na temat. Jak najbardziej polecam usługi w tym serwisie.
zdjęcie użytkownika
sioferak
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
smutek60
powyżej 3 miesięcy temu
Miły personel, sprawna i rzetelna naprawa. Mechanicy wszystko jasno tłumaczą. Bez ściem, zawsze uczciwie. Polecam.
Właściciel
Dziękuje bardzo.
zdjęcie użytkownika
pinkyrajder
powyżej 3 miesięcy temu
Zobacz więcej komentarzy4 / 10
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.
15.09.2021

Te 5 najważniejszych czynności przygotuje Twoje auto na jesień. Nie uwierzysz co jest numerem 1!

Jesień oznacza trudniejsze warunki drogowe, zwłaszcza, gdy znienacka zaskoczy nas ulewa na trasie. Jak przygotować swój samochód, aby czuć się w nim bezpiecznie podczas trudnej jesiennej pogody na polskich drogach? Mamy dla Was 5 świetnych wskazówek, które pomogą Wam w przygotowaniach!
13.09.2021

Właściciele samochodu z LPG często o nim zapominają, a to ogromny błąd

Regularny przegląd samochodu z gazem to powinność każdego właściciela pojazdu. Niestety nie każdy o nim pamięta, a nawet… nie wie, jak powinien wyglądać cały proces. A brak aktualnego przeglądu instalacji LPG w aucie może się zakończyć mandatem.