PRZEM-CAR Iława: Serwis klimatyzacji samochodowej, Naprawa układu hamulcowego, Diagnostyka samochodowa, Elektryka samochodowa, Serwis i montaż instalacji gazowych, Wymiana oleju, Holowanie, Samochód zastępczy

Zdjęcie zastępcze
4,1
Wybór użytkowników 2020

PRZEM-CAR

Mikołaja Kopernika 4a, 14-200 Iława
Pokaż na mapie
+48 89 648 68...
Pokaż numer telefonu
Otwarte teraz  · 08:00 - 16:00
Umów wizytę
przem_car...
Pokaż adres e-mail
htt...
Pokaż adres strony
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
ZARZĄDZAJ WIZYTÓWKĄ
Opinie (8)
4,1
Dowiedz się gdzie doszło do wypadku
Blog
Artykuł
04.02.2022

Jakie jest prawidłowe ciśnienie w oponach?

Najwięcej w oponie jest… powietrza! To ono pod odpowiednim ciśnieniem utrzymuje ciężar Twojego pojazdu. Nie wiedziałeś? To teraz już wiesz! Musisz mieć również świadomość, że jeśli Twoje auto ma mniejszą przyczepność oraz dłuższą drogę hamowania, jazda jest niekomfortowa lub samochód więcej pali albo szumi w kabinie, to czas sprawdzić ciśnienie w oponach.
Artykuł
22.10.2021

Czy wiesz, że nie wszędzie musisz posiadać opony zimowe

Opony zimowe są wykonane z innej mieszanki, niż opony letnie. To celowy zabieg, który ma na celu lepiej radzić sobie z przyczepnością do podłoża w niskiej temperaturze. Mieszanka ma głębsze rowki- i żebra na bieżniku. Jeśli planujesz wyjazd na wycieczkę w sezonie jesienno-zimowym, to lepiej sprawdź, w jakim kraju te opony są obowiązkiem każdego kierowcy.
Artykuł
21.06.2021

Co z tą klimą? Sprawdź jak dbać o jej prawidłową pracę

Gorąco na zewnątrz, a w aucie powietrze aż parzy. Chcąc się ochłodzić wsiadasz do samochodu i pierwsze co robisz, to włączasz klimatyzację, a ta… odmawia posłuszeństwa. Zastanawiasz się, dlaczego akurat teraz przestała działać? Znamy odpowiedź! W upalne dni bez klimatyzacji ani rusz w dalszą trasę. Nie ma nic gorszego niż jazda nagrzanym samochodem, w którym jest tak gorąco, że odczuwamy ogromny dyskomfort. Chcąc tego uniknąć włączamy klimatyzację, a ta nie chłodzi, a dodatkowo wydaje brzydki zapach. Co jest tego przyczyną?