Mechanika Pojazdowa Jabłonna Rajszew: Serwis klimatyzacji samochodowej Blacharstwo samochodowe Lakiernik Naprawa układu hamulcowego Diagnostyka samochodowa Chiptuning silnika Regeneracja/wymiana filtra DPF Elektryka samochodowa Mechanicy Serwis aut hybrydowych i elektrycznych Wymiana oleju Sprzedaż części motoryzacyjnych Holowanie Sprzedaż aut używanych Wulkanizacja Samochód zastępczy Odbiór samochodu od klienta

Opinie (12)
4,5
zdjęcie użytkownika
damianc902
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
ytouy237
powyżej 3 miesięcy temu
Jak zawsze solidne wykonanie przez profesjonalnych fachowców. Fajnie mieć blisko takiego dobrego mechanika.
zdjęcie użytkownika
ziemba
powyżej 3 miesięcy temu
Jakość usług wysoka, ceny powyżej średniej. Bardzo dobra obsługa, solidne i konkretne podejście do każdej usterki. Profesjonalny i godny polecenia warsztat.
zdjęcie użytkownika
korczek
powyżej 3 miesięcy temu
Bardzo doświadczona kadra mechaników, usterka zawsze bardzo dobrze zdiagnozowana i usunięta. Wysoka jakość a do tego dobre ceny. Polecam serdecznie.
Zobacz więcej komentarzy4 / 12
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
27.09.2021

Jesienią pogoda na drogach potrafi zaskoczyć… ulewą! Sprawdź, jak bezpiecznie jeździć w trakcie deszczu

Jesienne warunki drogowe są trudne, zwłaszcza, że coraz szybciej zapada zmrok. Jednak nie to jest najgorszym, co może nam się przytrafić na trasie. Soczysta ulewa potrafi wprowadzić prawdziwy zamęt na drogach i doprowadzić do wielu wypadków, a nawet awarii samochodu. Sprawdź, jak bezpiecznie jeździć w trakcie ulew.
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!