Auto Pomoc Mechanika Pojazdowa Sieraków

Zdjęcie zastępcze
3,3

Auto Pomoc Mechanika Pojazdowa

Grobia 63, 64-410 Sieraków
Pokaż na mapie
+48 502 522 ...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 08:00 - 18:00
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Dodaj opinię
Opinie (3)
3,3
zdjęcie użytkownika
palmo
powyżej 3 miesięcy temu
Auto zrobione na czas, solidna i profesjonalna naprawa. Skuteczni i najlepsi fachowcy.
zdjęcie użytkownika
Divid
powyżej 3 miesięcy temu
Wywiązali się z umowy, co miało być zrobione to zrobili dobrze i fachowo. Cena adekwatna do usługi.
zdjęcie użytkownika
bratek7887
powyżej 3 miesięcy temu
Mało zainteresowani klientem, gdybym się sam nie upomniał to udawali by najlepiej że mnie nie widzą. Także zrezygnowałem bo to bardzo nie kulturalne było.
Blog
Artykuł
04.08.2021

Typowe usterki używanych aut. Sprawdź, czy dotyczą Twojego samochodu

Kupując używany samochód możemy trafić na świetną okazję. Skuszeni atrakcyjną ceną i dobrym stanem auta możemy bardzo łatwo dać się omamić sprzedającemu i kupić pojazd z ukrytą usterką. Obecnie w Polsce jest to karane, lecz wielu sprzedawców wciąż próbuje ominąć prawo. Jakie są typowe usterki używanych aut? Sprawdź.
Artykuł
15.10.2021

5 błędów, które niszczą Twój samochód

Dobry stan i kondycja naszego auta to podstawa, która zapewnia nam bezpieczeństwo jazdy. Jest wiele aspektów, na które nie mamy wpływu – usterki fabryczne, pogoda czy nieprzewidziane na drodze wypadki to zmienne, które nie zależą od nas. Jest jednak wiele nawyków, które możemy zmienić, aby jeszcze lepiej chronić nasze auto. Wystarczą drobne zmiany w codziennych czynnościach, aby nie niszczyć swojego pojazdu i uniknąć kosztownych, długotrwałych serwisów czy napraw. Sprawdź 5 najczęściej popełnianych błędów, które niszczą Twój samochód.
Artykuł
03.09.2021

Czy warsztat ma prawo do zatrzymania auta, gdy nie zapłacisz za usługę?

Oddając samochód do naprawy w warsztacie zawieramy z nim umowę o dzieło. W takiej sytuacji warsztat zobowiązuje się do naprawienia pojazdu, a klient do zapłaty wynagrodzenia. Co ważne – dla specjalistów nie ma znaczenia, czy te środki pochodzą z kieszeni klienta, czy też t ubezpieczenia. Jednak, czy w momencie, w którym nie zapłacimy za usługę, warsztat może zatrzymać nasze auto? Eksperci z Yanosik Warsztaty wyjaśniają.