MECHANIX Jelenia Góra: Serwis klimatyzacji samochodowej Naprawa układu hamulcowego Diagnostyka samochodowa Elektryka samochodowa Mechanicy Wymiana oleju Sprzedaż części motoryzacyjnych Serwis motocykli

Zdjęcie zastępcze
4,3

MECHANIX

Widok 34, 58-560 Jelenia Góra
Pokaż na mapie
grid...
Pokaż adres e-mail
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte
Umów wizytę
Opinie (4)
4,3
zdjęcie użytkownika
Jakon
powyżej 3 miesięcy temu
Szybko i sprawnie usunięta usterka. Praktycznie od ręki. Serdecznie polecam i dziękuje za tak szybką pomoc.
zdjęcie użytkownika
abagah
powyżej 3 miesięcy temu
Konkretna i fachowa naprawa. Nigdy nie zostawili mnie bez pomocy. Uczciwi i bardzo uprzejmi ludzie. Polecam.
zdjęcie użytkownika
tomasz67
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
dangur
powyżej 3 miesięcy temu
Super obsługa
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.