RallyService Tomasz Orłowski Jelenia Góra: Naprawa układu hamulcowego Diagnostyka samochodowa Regeneracja/wymiana filtra DPF Elektryka samochodowa Mechanicy Wymiana oleju Sprzedaż części motoryzacyjnych

Zdjęcie zastępcze
4,8

RallyService Tomasz Orłowski

Irysowa 3, 58-500 Jelenia Góra
Pokaż na mapie
http...
Pokaż adres strony
rall...
Pokaż adres e-mail
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte
Umów wizytę
Warsztat samochodowy , diagnostyka komputerowa.
Opinie (4)
4,8
zdjęcie użytkownika
ricohd
powyżej 3 miesięcy temu
Profesjonalnie, szybko i fachowo. Mechanik który wie a nie udaje że się zna 😉. Przed naprawą wszystko uczciwie tłumaczone klientowi bez "ściemniania" Polecam!!! 👍👍👍
zdjęcie użytkownika
husaberg123
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
krzys620208
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
rabus
powyżej 3 miesięcy temu
Bardzo fajnie wszystko tłumaczą przed naprawą. Auto zawsze w 100% sprawne. Chyba jest to najlepszy warsztat w Jeleniej Górze.
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.