PS Serwis Tarczyn Tarczyn

Zdjęcie zastępcze
5

PS Serwis Tarczyn

Jeziorzany, ul. Spacerowa1, 05-555 Tarczyn
Pokaż na mapie
serwis...
Pokaż adres e-mail
600071...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Dodaj opinię
Opinie (2)
5
zdjęcie użytkownika
rapcok53
2 miesiące temu
Polecam serwis, ogarnęli temat bardzo szybko. Poziom usług wysoki, ceny normalne. Uczciwi i sympatyczni ludzie.
zdjęcie użytkownika
Jasiel
powyżej 3 miesięcy temu
Nie mam zastrzeżeń, wszystko zrobione o umówionej porze, profesjonalnie i fachowo. Miła atmosfera i kompetentna obsługa.
Blog
Artykuł
14.07.2021

COVIDOWE opłaty u mechaników – mit czy fakt?

Pandemia COVID-19 wymusiła wprowadzenie wielu istotnych zmian w funkcjonowaniu wielu przedsiębiorstw. Duża liczba firm musiała wstrzymać swoją działalność lub wdrożyć niezbędne ograniczenia w codziennej realizacji swoich usług. Po zluzowaniu obostrzeń wielu przedsiębiorców chcąc szybko odrobić straty zdecydowało się na podniesienie cen swoich usług lub wprowadzenie dodatkowych opłat, które nazywa się „covidowymi”. A jak wyglądała sytuacja w warsztatach samochodowych? Ekspert z Yanosik Warsztaty wyjaśnia.
Artykuł
22.05.2020

Klimatyzacja w aucie - jak o nią dbać?

Wielkimi krokami zbliża się sezon letni, a wraz z nim upalne dnie. Dlatego warto już teraz pomyśleć o swojej klimatyzacji w aucie i sprawdzić jej działanie. W naszym poradniku otrzymasz komplet informacji o tym jak dbać o klimatyzację w samochodzie, jak często ją czyścić i serwisować oraz gdzie znaleźć uczciwego mechanika w przypadku konieczności jej naprawy.
Artykuł
29.11.2021

Te nawyki kierowców niszczą ich samochody. Nie uwierzysz, ale też możesz je mieć

Na stan samochodu wpływa sposób w jaki nim jeździmy. Nie chcąc uszkodzić pojazdu, by nie ponosić dodatkowych kosztów związanych z naprawą usterek, lepiej wystrzegać się kilku nawyków, które mogą skutecznie skrócić szczęśliwe życie naszego auta. Jakie grzechy kierowców doprowadzają do uszkodzenia samochodów i jak im zapobiec? Pytamy eksperta z Yanosik Warsztaty.