Auto Moto Serwis Damian Jakubiszyn Kamieniec Ząbkowicki

Zdjęcie zastępcze
3,8

Auto Moto Serwis Damian Jakubiszyn

Ząbkowicka 36, 57-230 Kamieniec Ząbkowicki
Pokaż na mapie
jaku...
Pokaż adres e-mail
504 ...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (4)
3,8
zdjęcie użytkownika
niedzialek84
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
Jokiel
powyżej 3 miesięcy temu
Naprawa mojego auta przebiegła sprawnie, solidnie i bez żadnego problemu. Cena do przyjęcia. Wszystko jak dla mnie w najlepszym porządku.
zdjęcie użytkownika
bron48
powyżej 3 miesięcy temu
Naprawa autka dosyć sprawna i fachowa. Nie mam żadnych zastrzeżeń, kilka miesięcy minęło już od naprawy i wszystko gra.
zdjęcie użytkownika
RokiRR
powyżej 3 miesięcy temu
Obsługa i kontakt z pracownikami bardzo kiepski. Nie potrafią odpowiedzieć na pytania zadane przez klienta. Po odbiorze nic nie tłumaczą co i jak zrobili. Do wglądu też części nie było. Strasznie się zawiodłem.
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.