Agencja Handlowo Produkcyjna Magra Marian Żyźniewski Kętrzyn: Stacja kontroli pojazdów

Zdjęcie zastępcze
4,3

Agencja Handlowo Produkcyjna Magra Marian Żyźniewski

Zbożowa 1, 11-400 Kętrzyn
Pokaż na mapie
897524...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
biuro...
Pokaż adres e-mail
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
ZARZĄDZAJ WIZYTÓWKĄ
Opinie (12)
4,3
Dowiedz się gdzie doszło do wypadku
Blog
Artykuł
26.08.2022

Już po wakacjach? Zrób przegląd auta!

Sierpień dobiega końca, za chwilę rozpocznie się szkoła, a więc można powiedzieć, że już po wakacjach. Kiedy Wy odpoczywaliście na urlopie, Wasze samochody wykonywały ciężką pracę. Długie trasy angażowały silniki, które na co dzień pracują raczej w miejskich warunkach. A te znacznie różnią się od siebie. Dlatego po powrocie z wakacji warto wykonać przegląd samochodowy, aby sprawdzić stan techniczny swojego pojazdu.
Artykuł
14.07.2021

COVIDOWE opłaty u mechaników – mit czy fakt?

Pandemia COVID-19 wymusiła wprowadzenie wielu istotnych zmian w funkcjonowaniu wielu przedsiębiorstw. Duża liczba firm musiała wstrzymać swoją działalność lub wdrożyć niezbędne ograniczenia w codziennej realizacji swoich usług. Po zluzowaniu obostrzeń wielu przedsiębiorców chcąc szybko odrobić straty zdecydowało się na podniesienie cen swoich usług lub wprowadzenie dodatkowych opłat, które nazywa się „covidowymi”. A jak wyglądała sytuacja w warsztatach samochodowych? Ekspert z Yanosik Warsztaty wyjaśnia.
Artykuł
11.10.2021

Opony przyszłości – imponują czy przerażają? Sprawdzamy!

Rozwój sektora motoryzacyjnego wpłynął również na obszar oponiarski. Wśród producentów pojawiło się wiele pomysłów na unowocześnienie opon, a inżynierowie z całego świata wręcz prześcigają się w projektowaniu nowych technologii. Opony inteligentne, drukowane w 3D, pozbawione powietrza – jakie będą nowoczesne opony? Czy znajdzie się ktoś, kto z nich chętnie skorzysta?