MAYA MOTO AUTO SERWIS Kiekrz

Zdjęcie zastępcze
4,3

MAYA MOTO AUTO SERWIS

KIERSKA 62, 62-090 Kiekrz
Pokaż na mapie
maya...
Pokaż adres e-mail
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (8)
4,3
zdjęcie użytkownika
zypricht
powyżej 3 miesięcy temu
Z każdym problemem w aucie tylko tutaj. Powierzam im swoje auto bo wiem że zajmą się nim jak trzeba i naprawią tylko to co tego wymaga. Uczciwi i pełni pasji ludzie.
zdjęcie użytkownika
wojtanek
powyżej 3 miesięcy temu
Mechanicy z powołania, nie ma dla nich usterki której nie naprawią. Jeśli muszą cos wymienić to wszystko jest do wglądu. Bardzo dobra jakość, a ceny niewygórowane.
zdjęcie użytkownika
adminzibi
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
kartebla
powyżej 3 miesięcy temu
Wykonywałem tam kilka napraw i zawsze były Ok. Bardzo fachowo doradzają i wyjaśniają wszystkie szczegóły naprawy. Szanują klienta
Zobacz więcej komentarzy4 / 8
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.