Texol Oil Service Kielce: Serwis klimatyzacji samochodowej Naprawa układu hamulcowego Diagnostyka samochodowa Serwis aut hybrydowych i elektrycznych Wymiana oleju Wulkanizacja Serwis motocykli Serwis samochodów ciężarowych

Zdjęcie zastępcze
4,3

Texol Oil Service

Legnicka 1, 25-328 Kielce
Pokaż na mapie
www....
Pokaż adres strony
biur...
Pokaż adres e-mail
6015...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte
Umów wizytę
Największy serwis olejowy w Kielcach, istniejący od 1994r. Posiadający wykwalifikowaną i profesjonalną kadrę mechaników. Obsługujemy samochody osobowe, ciężarowe, autobusy, motocykle, pojazdy rolnicze, pojazdy i urządzenia przemysłowe.
Opinie (3)
4,3
zdjęcie użytkownika
pkpk9
16 dni temu
zdjęcie użytkownika
marotrans
2 miesiące temu
zdjęcie użytkownika
sp0054ki
2 miesiące temu
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.
15.09.2021

Te 5 najważniejszych czynności przygotuje Twoje auto na jesień. Nie uwierzysz co jest numerem 1!

Jesień oznacza trudniejsze warunki drogowe, zwłaszcza, gdy znienacka zaskoczy nas ulewa na trasie. Jak przygotować swój samochód, aby czuć się w nim bezpiecznie podczas trudnej jesiennej pogody na polskich drogach? Mamy dla Was 5 świetnych wskazówek, które pomogą Wam w przygotowaniach!
13.09.2021

Właściciele samochodu z LPG często o nim zapominają, a to ogromny błąd

Regularny przegląd samochodu z gazem to powinność każdego właściciela pojazdu. Niestety nie każdy o nim pamięta, a nawet… nie wie, jak powinien wyglądać cały proces. A brak aktualnego przeglądu instalacji LPG w aucie może się zakończyć mandatem.