CarBLACK Konin

Zdjęcie zastępcze
4,7
Wybór użytkowników 2021, 2020

CarBLACK

Torowa 4, 62-510 Konin
Pokaż na mapie
+48 63 245 79...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte
Umów wizytę
serwis...
Pokaż adres e-mail
carb...
Pokaż adres strony
Opinie (47)
4,7
Dowiedz się gdzie doszło do wypadku
Blog
Artykuł
03.09.2021

Czy warsztat ma prawo do zatrzymania auta, gdy nie zapłacisz za usługę?

Oddając samochód do naprawy w warsztacie zawieramy z nim umowę o dzieło. W takiej sytuacji warsztat zobowiązuje się do naprawienia pojazdu, a klient do zapłaty wynagrodzenia. Co ważne – dla specjalistów nie ma znaczenia, czy te środki pochodzą z kieszeni klienta, czy też t ubezpieczenia. Jednak, czy w momencie, w którym nie zapłacimy za usługę, warsztat może zatrzymać nasze auto? Eksperci z Yanosik Warsztaty wyjaśniają.
Artykuł
20.12.2021

Co zrobić, gdy drzwi w aucie przymarzną, a szyby będą mocno oblodzone?

Zima w grudniu nie przeraża, zwłaszcza że śniegu w niej, jak na lekarstwo. Jednak w styczniu może się już pojawić. I to nie tylko śnieg, ale również spory przymrozek. A ten z pewnością nie oszczędzi Waszego auta. Co zrobić, gdy drzwi przymarzną, a szyby będą mocno oblodzone? Najlepiej temu zapobiec!
Artykuł
14.07.2021

COVIDOWE opłaty u mechaników – mit czy fakt?

Pandemia COVID-19 wymusiła wprowadzenie wielu istotnych zmian w funkcjonowaniu wielu przedsiębiorstw. Duża liczba firm musiała wstrzymać swoją działalność lub wdrożyć niezbędne ograniczenia w codziennej realizacji swoich usług. Po zluzowaniu obostrzeń wielu przedsiębiorców chcąc szybko odrobić straty zdecydowało się na podniesienie cen swoich usług lub wprowadzenie dodatkowych opłat, które nazywa się „covidowymi”. A jak wyglądała sytuacja w warsztatach samochodowych? Ekspert z Yanosik Warsztaty wyjaśnia.