Global Auto Serwis Konopiska: Serwis klimatyzacji samochodowej Naprawa układu hamulcowego Diagnostyka samochodowa Elektryka samochodowa Mechanicy Przeglądy techniczne Wymiana oleju Sprzedaż części motoryzacyjnych Holowanie Sprzedaż aut używanych Wulkanizacja Samochód zastępczy Odbiór samochodu od klienta

4,9
Wybór użytkowników 2021

Global Auto Serwis

Wygoda 42, 42-274 Konopiska
Pokaż na mapie
glob...
Pokaż adres e-mail
6066...
Pokaż numer telefonu
Otwarte teraz  · 8:00 - 14:00
Umów wizytę
Opinie (21)
4,9
zdjęcie użytkownika
hors
3 dni temu
Profesjonalny serwis i bardzo doświadczeni pracownicy, chętnie wszystko wytłumaczą i omówią. Szczerze polecam.
zdjęcie użytkownika
wajs
miesiąc temu
Takiej szybkiej i skutecznej naprawy się nie spodziewałem. Rzetelni i profesjonalni pracownicy. Zdecydowanie polecam.
zdjęcie użytkownika
dacok855
2 miesiące temu
Skuteczna, solidna i sprawna naprawa. Auto i klient w pełni zadowoleni.
zdjęcie użytkownika
orząs
3 miesiące temu
Generalnie wszystko jest w najlepszym porządku, nie ma na co narzekać.
Zobacz więcej komentarzy4 / 21
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.