Paco Electronics Konstancin Jeziorna: Diagnostyka samochodowa, Elektryka samochodowa

5

Paco Electronics

Borowa 33 , 05-520 Konstancin Jeziorna
Borowa 33, 05-520 Konstancin Jeziorna
Pokaż na mapie
www....
Pokaż adres strony
phulewicz33...
Pokaż adres e-mail
503652...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 9:00 - 17:00
Umów wizytę
Firma Paco Electronics oferuje swoim klientom najlepsze na rynku rozwiązania elektryki i elektroniki samochodowej, car audio oraz samochodowych multimediów w najniższych cenach na rynku.
Oferujemy przede wszystkim fabryczne systemy multimedialne do samochodów osobowych wielu marek. Za ich pomocą wykorzystacie Państwo w pełni wszystkie możliwości waszego samochodu, mając pełną kontrolę nad autem w jednym miejscu.

Multimedia to jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi rynku elektroniki samochodowej. Dzisiaj do samochodu możemy zabrać nie tylko dźwięk, ale także obraz. Nasza firma zainstaluje w Twoim samochodzie prywatne kino.Carplay Androiauto. 
 Możemy uczynić podróż znacznie przyjemniejszą zarówno dla pasażerów jak i samego kierowcy z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa i komfortowej jazdy. Odtwarzacze DVD, monitory LCD, konsole do gier, kamery cofania i inne urządzenia multimedialne dostępne obecnie na rynku pozwolą Państwu cieszyć się na nowo samochodem, a obsługa Dual-Zone pozwali na odtwarzanie dźwięku z rożnych źródeł w przedniej i tylnej strefie samochodu, dzięki czemu z tyłu auta dzieci będą mogły oglądać ulubioną bajkę, nie przeszkadzając działającej z przodu nawigacji GPS.
Dodaj opinię
Opinie (2)
5
zdjęcie użytkownika
Serdin
6 dni temu
Profesjonalnie i w pełni fachowo. Duża wiedza i super podejście do tematu.
zdjęcie użytkownika
ligor9494
miesiąc temu
Dbają o estetykę i zawsze podchodzą indywidualnie do każdego tematu. Polecam.