Auto Montana Kowalewo Pomorskie: Serwis klimatyzacji samochodowej Blacharstwo samochodowe Lakiernik Naprawa układu hamulcowego Diagnostyka samochodowa Chiptuning silnika Regeneracja/wymiana filtra DPF Elektryka samochodowa Mechanicy Naprawa/wymiana szyb samochodowych Serwis i montaż instalacji gazowych Wymiana oleju Holowanie Serwis samochodów ciężarowych Samochód zastępczy Odbiór samochodu od klienta

Zdjęcie zastępcze
5

Auto Montana

Wielkie Rychnowo 23, 87-410 Kowalewo Pomorskie
Pokaż na mapie
auto...
Pokaż adres e-mail
5031...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Dokonujemy napraw samochodów w szerokim zakresie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawie wszystkich marek samochodów. Cieszymy się dobrą opinią oraz dbamy o naszych klientów. Posiadamy miłą obsługę oraz nowoczesne zaplecze diagnostyczno-techniczne.
Opinie (4)
5
zdjęcie użytkownika
dragon2k17
3 miesiące temu
zdjęcie użytkownika
mackmackmack
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
pawelkowalkowsk
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
skoda72
powyżej 3 miesięcy temu
Bardzo dobry fachowiec 👍👍👍👌👌
Właściciel
dzięki, pozdrawiam serdecznie 👍
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
27.09.2021

Jesienią pogoda na drogach potrafi zaskoczyć… ulewą! Sprawdź, jak bezpiecznie jeździć w trakcie deszczu

Jesienne warunki drogowe są trudne, zwłaszcza, że coraz szybciej zapada zmrok. Jednak nie to jest najgorszym, co może nam się przytrafić na trasie. Soczysta ulewa potrafi wprowadzić prawdziwy zamęt na drogach i doprowadzić do wielu wypadków, a nawet awarii samochodu. Sprawdź, jak bezpiecznie jeździć w trakcie ulew.
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!