Perfect Service Auto Oliver KOWALEWO POMORSKIE: Serwis klimatyzacji samochodowej Naprawa układu hamulcowego Diagnostyka samochodowa Elektryka samochodowa Mechanicy Naprawa/wymiana szyb samochodowych Serwis i montaż instalacji gazowych Wymiana oleju Sprzedaż części motoryzacyjnych Wulkanizacja

4

Perfect Service Auto Oliver

CHOPINA 13, 87-410 KOWALEWO POMORSKIE
Pokaż na mapie
oliv...
Pokaż adres e-mail
6698...
Pokaż numer telefonu
Otwarte teraz  · 9:00 - 18:00
Umów wizytę
Opinie (6)
4
zdjęcie użytkownika
Marcin
powyżej 3 miesięcy temu
Najlepszy specjalista w swojej dziedzinie. Konkretny i profesjonalny. Polecam z czystym sumieniem.
zdjęcie użytkownika
vysoooo
powyżej 3 miesięcy temu
lipa
zdjęcie użytkownika
piotr2y
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
InoDom
powyżej 3 miesięcy temu
Naprawa instalacji gazowej trochę mnie kosztowała, ale trzech innych fachowców nie potrafiło sobie z tym poradzić. Teraz tylko tutaj.
Zobacz więcej komentarzy4 / 6
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.