AUDIO SYSTEM Centrum Nagłośnień Kraków

Zdjęcie zastępcze
5

AUDIO SYSTEM Centrum Nagłośnień

Marii Konopnickiej 28, 30-302 Kraków
Pokaż na mapie
audi...
Pokaż adres e-mail
501 ...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (2)
5
zdjęcie użytkownika
69danek69
powyżej 3 miesięcy temu
Radek solidna firma ! polecam
zdjęcie użytkownika
yan4
powyżej 3 miesięcy temu
Petarda to mało powiedziane Zlecenie dotyczyło: - wygłuszenie całego samochodu, mega efekt ! - car audio bajka nie chce wysiadać z samochodu, przyszło ładnie poukładane podpisane zalutowane itp ❤️ - radio android świetne i na dodatek przebudowali cała konsole i wstawili 9” gdzie w innych warsztatach proponowali 7” i wyglądało to strasznie. Najlepsi w PL jeśli chodzi o przeróbki !!! - tapicerowanie wnętrza kolejne 120 na 100 punktów, wszystko równo, doradzili ładnie wykończone nie ma się czego doczepić :) - multimedia, monitor i kamery cena nie zabija a jakość petarda !! Podsumowując: - obsługa 10/10 - doradzili 10/10 - wykonanie 10/10 - i cała reszta 10/10
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.