Auto Center Gaz Kraków: Serwis klimatyzacji samochodowej Naprawa układu hamulcowego Diagnostyka samochodowa Elektryka samochodowa Mechanicy Serwis i montaż instalacji gazowych Wymiana oleju

5

Auto Center Gaz

Makuszyńskiego 13, 31-752 Kraków
Pokaż na mapie
www....
Pokaż adres strony
irek...
Pokaż adres e-mail
1241...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 8:00 - 17:00
Umów wizytę
Zajmujemy się montażem oraz serwisem instalacji gazowych LPG do samochodów osobowych.
Świadczymy usługi z zakresu napraw elektromechaniki samochodoej, elektroniki, diagnostyki komputerowej.
Prowadzimy również serwis klimatyzacji samochodowej, która obejmuje coroczny przegląd, oraz uzupełnianie czynnika , barwnika UV oraz oleju w kompresorze.
Opinie (5)
5
zdjęcie użytkownika
jacu331
2 miesiące temu
zdjęcie użytkownika
yanosik43390359
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
arkzela89
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
frahuautoszyby
powyżej 3 miesięcy temu
Zobacz więcej komentarzy4 / 5
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.
15.09.2021

Te 5 najważniejszych czynności przygotuje Twoje auto na jesień. Nie uwierzysz co jest numerem 1!

Jesień oznacza trudniejsze warunki drogowe, zwłaszcza, gdy znienacka zaskoczy nas ulewa na trasie. Jak przygotować swój samochód, aby czuć się w nim bezpiecznie podczas trudnej jesiennej pogody na polskich drogach? Mamy dla Was 5 świetnych wskazówek, które pomogą Wam w przygotowaniach!