Auto Serwis 44 Kraków

Zdjęcie zastępcze
1,6

Auto Serwis 44

Skośna 41, 30-383 Kraków
Pokaż na mapie
serw...
Pokaż adres e-mail
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (7)
1,6
zdjęcie użytkownika
dumitru
powyżej 3 miesięcy temu
Omijać szerokim łukiem, naciągają na kasę i do tego jeszcze mało skutecznie naprawiają.
zdjęcie użytkownika
Krzysiek
powyżej 3 miesięcy temu
Zostałem Oszukany i Naciągnięty na kasę ponieważ za hamulce przednie które miałem mieć wymienione właściciel serwisu policzył 1500zł po 4 miesiącach w innym serwisie dowiedziałem się że te hamulce nawet rok temu nie były wymieniane .Właściciel firmy Janusz Zawadziński oszukuje i naciąga na kasę .Unikajcie ten serwis szerokim Łukiem !!!!!!!
zdjęcie użytkownika
Poluś
powyżej 3 miesięcy temu
Tak jak w komentarzach poniżej niestety również nie polecam, mała wiedza i brak doświadczenia robi swoje.
zdjęcie użytkownika
mojrejncer
powyżej 3 miesięcy temu
Szkoda gadać miał dziś zrobic auto zostawił w warsztacie i tel wylaczony nie polecam bo jest bardzo nieprofesjonalnie :)
Zobacz więcej komentarzy4 / 7
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.