Auto Serwis Kraków

Zdjęcie zastępcze
4,4

Auto Serwis

Kluczborska 15, 31-271 Kraków
Pokaż na mapie
biur...
Pokaż adres e-mail
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Otwarte teraz  · 08:00 - 14:00
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (5)
4,4
zdjęcie użytkownika
12121978zzx
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
forlarsam
powyżej 3 miesięcy temu
Świetna obsługa klienta profesjonalne podejście. Bardzo miło było się zaskoczyć jak cenowo i wykonanie pracy przez warszczat
zdjęcie użytkownika
wetyxsyx
powyżej 3 miesięcy temu
Niewiele, bardzo niewiele jest serwisów w których potrafią naprawiać samochody, jeszcze mniej jest takich w których nie patrzą na ciebie przez pryzmat portfela :)
zdjęcie użytkownika
ejwieax
powyżej 3 miesięcy temu
Po rozmowie telefonicznej, pan stwierdził ze nie mogą oszacować stanu auta przed zakupem, z takim podejsciem to wate cukrową kręcić na odpuscie.
Zobacz więcej komentarzy4 / 5
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.