Autoryzowany Serwis Fiat - Auto Krak Kraków

Zdjęcie zastępcze
5

Autoryzowany Serwis Fiat - Auto Krak

Walerego Eljasza-Radzikowskiego 160, 31-342 Kraków
Pokaż na mapie
12 4...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (6)
5
zdjęcie użytkownika
mirons501
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
tomq1991
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
michalc76
powyżej 3 miesięcy temu
Na zachętę 5 😉. Ceny nieco wysokie, ale bardzo dobra jakość pracy i bezproblemowe podejście do klienta. Cały zakres robót wcześniej dokładnie uzgodniony, gdy mają coś więcej od razu się kontaktują. Nie naciągają na fikcyjne naprawy - to uczciwe ASO. Auto po przeglądach czyste. Po zakończeniu prac od razu informacja że do odbioru. Kontaktują się również kilka dni po czy jestem zadowolony i czy wszystko ok. Robię tam od kupienia w salonie i nie zamierzam zmieniać.
zdjęcie użytkownika
vitalj
powyżej 3 miesięcy temu
Naprawa wykonana fachowo na najwyższym poziomie. Przy odbiorze zostało mi wszystko przedstawione co należało zrobić. Ceny adekwatne do usług.
Zobacz więcej komentarzy4 / 6
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
15.09.2021

Te 5 najważniejszych czynności przygotuje Twoje auto na jesień. Nie uwierzysz co jest numerem 1!

Jesień oznacza trudniejsze warunki drogowe, zwłaszcza, gdy znienacka zaskoczy nas ulewa na trasie. Jak przygotować swój samochód, aby czuć się w nim bezpiecznie podczas trudnej jesiennej pogody na polskich drogach? Mamy dla Was 5 świetnych wskazówek, które pomogą Wam w przygotowaniach!
13.09.2021

Właściciele samochodu z LPG często o nim zapominają, a to ogromny błąd

Regularny przegląd samochodu z gazem to powinność każdego właściciela pojazdu. Niestety nie każdy o nim pamięta, a nawet… nie wie, jak powinien wyglądać cały proces. A brak aktualnego przeglądu instalacji LPG w aucie może się zakończyć mandatem.
10.09.2021

O co chodzi z tym filtrem DPF? Czy ja mam go w swoim aucie?

Słyszysz filtr DPF w aucie i coś tam, gdzieś tam Ci szumi, ale nie do końca wiesz co? Przychodzimy z pomocą! To urządzenie, które pracuje w układzie wydechowym i jest filtrem cząstek stałych. To nadal za mało wiedzy dla Ciebie? To przeczytaj nasz artykuł, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz na temat filtra DPF.