BMW Kraków

Zdjęcie zastępcze
5

BMW

Harcerzy Krakowskich 24, 30-692 Kraków
Pokaż na mapie
wald...
Pokaż adres e-mail
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (7)
5
zdjęcie użytkownika
MlodyWariat
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
feder80
powyżej 3 miesięcy temu
Profesjonalnie i konkretnie. Jeżeli nie potrafią czegoś zrobić sami, to od razu powiedzą wprost i pomogą znaleźć kogoś kto się na tym zna. Auta serwisuję od kilku lat i nigdy nie miałem zastrzeżeń.
zdjęcie użytkownika
promont
powyżej 3 miesięcy temu
Po przygodach z jak ja to nazywam paprokami i wymieniaczami części wreszcie trafiłem z polecenia przez kolegę który od 6 lat tam serwisuje auto. Naprawiałem już dwa auta i pełen profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolony z napraw, dobra diagnoza nie ma naciagania na niepotrzebne naprawy i wymiany. A koszta takie jak powinny być. Zdecydowanie polecam
zdjęcie użytkownika
pieknev
powyżej 3 miesięcy temu
Jestem kolejnym zadowolonym klientem,a to nie bez powodu, wszystko wykonali bardzo szybko i fachowo!
Zobacz więcej komentarzy4 / 7
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
15.09.2021

Te 5 najważniejszych czynności przygotuje Twoje auto na jesień. Nie uwierzysz co jest numerem 1!

Jesień oznacza trudniejsze warunki drogowe, zwłaszcza, gdy znienacka zaskoczy nas ulewa na trasie. Jak przygotować swój samochód, aby czuć się w nim bezpiecznie podczas trudnej jesiennej pogody na polskich drogach? Mamy dla Was 5 świetnych wskazówek, które pomogą Wam w przygotowaniach!
13.09.2021

Właściciele samochodu z LPG często o nim zapominają, a to ogromny błąd

Regularny przegląd samochodu z gazem to powinność każdego właściciela pojazdu. Niestety nie każdy o nim pamięta, a nawet… nie wie, jak powinien wyglądać cały proces. A brak aktualnego przeglądu instalacji LPG w aucie może się zakończyć mandatem.
10.09.2021

O co chodzi z tym filtrem DPF? Czy ja mam go w swoim aucie?

Słyszysz filtr DPF w aucie i coś tam, gdzieś tam Ci szumi, ale nie do końca wiesz co? Przychodzimy z pomocą! To urządzenie, które pracuje w układzie wydechowym i jest filtrem cząstek stałych. To nadal za mało wiedzy dla Ciebie? To przeczytaj nasz artykuł, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz na temat filtra DPF.