Leo Auto-Servis Kraków

Zdjęcie zastępcze
4,5
Wybór użytkowników 2020

Leo Auto-Servis

Sodowa 28, 30-376 Kraków
Pokaż na mapie
mare...
Pokaż adres e-mail
+481...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (13)
4,5
zdjęcie użytkownika
grzegorz6131
3 miesiące temu
zdjęcie użytkownika
dragoncane
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
kalmars253
powyżej 3 miesięcy temu
Miła i profesjonalna obsługa. Usterka szybko usunięta. Jak na pierwszy raz nie mam żadnych uwag.
zdjęcie użytkownika
Sylwia8703
powyżej 3 miesięcy temu
Nie mam uwag. Byłam już kilka razy i za każdym razem jestem zadowolona. Obsługa jest miła i konkretna, nie owijają w bawełnę, nie naciągają na dodatkowe koszty i za to ich bardzo cenię.
Zobacz więcej komentarzy4 / 13
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.