R7 Serwis Kraków

Zdjęcie zastępcze
2,8

R7 Serwis

Juliusza Lea 122A, 30-133 Kraków
Pokaż na mapie
lea@...
Pokaż adres e-mail
6637...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (6)
2,8
zdjęcie użytkownika
Kazek
powyżej 3 miesięcy temu
Znajdują na badaniu technicznym problemy, których nie ma. To chyba najgorszy zakład w Krakowie.
zdjęcie użytkownika
filson
powyżej 3 miesięcy temu
Jak dla mnie wszystko OK, przegląd rejestracyjny naprawdę na poziomie auto sprawdzone, a nie tak jak na innych stacjach diagnoście za bardzo do kanału nie chce się schodzić. W moimi przypadku to że mechanika za ścianą to zaleta bo jakby była jakaś usterka to można z buta ją zrobić ... zresztą z serwisu też korzystałem może warunki to nie ASO ale mechaników mają dobrych.
zdjęcie użytkownika
g11
powyżej 3 miesięcy temu
tam przebywa fatalny diagnosta Marcin do przegladow rejestracyjnych. (Naganianiacz klientow do warsztatu obok, za sciane.) W sytuacji gdy usterka jest "wyssana z palca" kolokwialnie mowiac. Taki biznes hybryda - diagnosta + warsztat obok.
zdjęcie użytkownika
Madrian
powyżej 3 miesięcy temu
Pierwsza wizyta i jak narzazie nie zauważyłem nic niepokojącego. Usługa zrobiona na czas i bez problemów. Zobaczymy jak będzie dalej.
Zobacz więcej komentarzy4 / 6
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.