Centrum Renowacji SAND BLAST Krasnobród

Zdjęcie zastępcze
1

Centrum Renowacji SAND BLAST

Szkolna 6, 22-440 Krasnobród
Pokaż na mapie
piel...
Pokaż adres e-mail
6044...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Zakres usług
Opinie (3)
1
zdjęcie użytkownika
Gabrio
3 miesiące temu
Również nie polecam, słaba jakość i małe zainteresowanie klientem.
zdjęcie użytkownika
Jarnikd
powyżej 3 miesięcy temu
Bardzo słaba współpraca. Brak kultury i szacunku do klienta.
zdjęcie użytkownika
Maurydon32037
powyżej 3 miesięcy temu
Niestety ale nie oddałem tutaj swojego auta, podziękowałem jak tylko bardzo źle zostałem potraktowany przez obsługę. Nie kulturalnie i zero szacunku. O naprawie się nie wypowiem, ale odradzam to towarzystwo.
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.