Autospec Magdalena Janicka Krosinko: Serwis klimatyzacji samochodowej, Naprawa układu hamulcowego, Diagnostyka samochodowa, Regeneracja/wymiana filtra DPF, Elektryka samochodowa, Mechanicy, Przeglądy techniczne, Wymiana oleju, Sprzedaż części motoryzacyjnych, Holowanie, Wulkanizacja, Odbiór samochodu od klienta, Pomoc drogowa 24h

4,6
Wybór użytkowników 2020

Autospec Magdalena Janicka

Wiejska 55, 62-050 Krosinko
Pokaż na mapie
auto...
Pokaż adres strony
biur...
Pokaż adres e-mail
500 ...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 08:00 - 13:00
Umów wizytę
Jesteśmy nowoczesnym warsztatem mechanicznym połączonym z Podstawową Stacją Kontroli Pojazdów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych serwisantów jesteśmy w stanie celnie zdiagnozować praktycznie każdą usterkę mechaniczną a dzięki współpracy ze sprawdzonymi partnerami również zagwarantować najwyższy poziom usług w zakresie obsługi filtrów DPF czy regeneracji elementów układu wtryskowego, doładowania czy przekładni kierowniczych.
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Opinie (21)
4,6
zdjęcie użytkownika
misiaxis
powyżej 3 miesięcy temu
Cena za usługę została podniesiona po prośbie o wystawienie faktury. W aucie oddanym do ustawienia zbieżności została "wykonana" zbieżność na tylniej osi w samochodzie z belka wleczona. Otrzymałem również propozycje wymiany koła dwumasowego w aucie w którym dwumasa nie występuje
Właściciel
Cena podana mogła być netto, natomiast na fakturze, jak Pan zapewne wie, cena do zapłaty jest ceną brutto (czyli z 23% VAT). Co do pozostałej części opinii trudno jest nam się odnieść gdyż nie wiemy o jakim pojeździe mowa.
zdjęcie użytkownika
stropell
powyżej 3 miesięcy temu
Profesjonalny warsztat, doświadczeni i z pasją mechanicy. Zajmą się każdą sprawą. Terminów nie mają długich, koszty przyzwoite.
Właściciel
Dziękujemy za opinie i okazane zaufanie.
zdjęcie użytkownika
eduardo3001
powyżej 3 miesięcy temu
Właściciel
Dziękujemy za opinie i okazane zaufanie.
zdjęcie użytkownika
0value
powyżej 3 miesięcy temu
Od ponad 5 lat naprawiam u nich samochody. Zawsze super zrobione i moim zdaniem tanio.
Zobacz więcej komentarzy4 / 21