PROFIAUTO SERWIS GP SERWIS Kwirynów

Zdjęcie zastępcze
4,9

PROFIAUTO SERWIS GP SERWIS

Sikorskiego 30, 05-082 Kwirynów
Pokaż na mapie
gpse...
Pokaż adres e-mail
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (8)
4,9
zdjęcie użytkownika
yanosik72383868
2 miesiące temu
zdjęcie użytkownika
tercyk
powyżej 3 miesięcy temu
Pełen profesjonalizm, mili i uczciwi mechanicy. Usługa wykonana za dobrą cenę i bardzo sprawnie. Oby jakość się nie zmieniła.
zdjęcie użytkownika
frodex
powyżej 3 miesięcy temu
Nie ma jak to trafić na takich fachowców. Profesjonalnie usunięta awaria, sprawnie i rzetelnie. Bez żadnego wymyślania i w normalnych cenach.
zdjęcie użytkownika
gowinhan
powyżej 3 miesięcy temu
Profesjonalnie i miło pomagają. Wszystko z czym byłam zawsze fachowo naprawiali. Polecam wszystkim
Zobacz więcej komentarzy4 / 8
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.
15.09.2021

Te 5 najważniejszych czynności przygotuje Twoje auto na jesień. Nie uwierzysz co jest numerem 1!

Jesień oznacza trudniejsze warunki drogowe, zwłaszcza, gdy znienacka zaskoczy nas ulewa na trasie. Jak przygotować swój samochód, aby czuć się w nim bezpiecznie podczas trudnej jesiennej pogody na polskich drogach? Mamy dla Was 5 świetnych wskazówek, które pomogą Wam w przygotowaniach!
13.09.2021

Właściciele samochodu z LPG często o nim zapominają, a to ogromny błąd

Regularny przegląd samochodu z gazem to powinność każdego właściciela pojazdu. Niestety nie każdy o nim pamięta, a nawet… nie wie, jak powinien wyglądać cały proces. A brak aktualnego przeglądu instalacji LPG w aucie może się zakończyć mandatem.