MECHANIKA SAMOCHODOWA BOLESŁAWIEC: Serwis klimatyzacji samochodowej, Naprawa układu hamulcowego, Diagnostyka samochodowa, Elektryka samochodowa, Mechanicy, Sprzedaż części motoryzacyjnych

Zdjęcie zastępcze
3

MECHANIKA SAMOCHODOWA

Łaziska 32G, 59-700 BOLESŁAWIEC
Pokaż na mapie
face...
Pokaż adres strony
mechanika.gajda...
Pokaż adres e-mail
+48 600 897 ...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 8:00 - 16:00
Umów wizytę
Dodaj opinię
Opinie (3)
3
zdjęcie użytkownika
pikus21
powyżej 3 miesięcy temu
Taka sobie mechanika. Trochę doświadczenia brakuje. Polecam tylko podstawowe rzeczy. Z resztą lepiej od razu do kogoś innego.
zdjęcie użytkownika
mariusz240483
powyżej 3 miesięcy temu
Polecam Dokładnie i rzetelnie naprawia
zdjęcie użytkownika
Jurro
powyżej 3 miesięcy temu
Dobra mechanika ale chyba dla starszych samochodów, nowsze stwarzają już problem.
Blog
Artykuł
14.07.2021

COVIDOWE opłaty u mechaników – mit czy fakt?

Pandemia COVID-19 wymusiła wprowadzenie wielu istotnych zmian w funkcjonowaniu wielu przedsiębiorstw. Duża liczba firm musiała wstrzymać swoją działalność lub wdrożyć niezbędne ograniczenia w codziennej realizacji swoich usług. Po zluzowaniu obostrzeń wielu przedsiębiorców chcąc szybko odrobić straty zdecydowało się na podniesienie cen swoich usług lub wprowadzenie dodatkowych opłat, które nazywa się „covidowymi”. A jak wyglądała sytuacja w warsztatach samochodowych? Ekspert z Yanosik Warsztaty wyjaśnia.
Artykuł
15.11.2021

W Polsce nie ma obowiązku wymiany opon na zimowe, ale…

W naszym kraju wymiana opon na zimowe nie jest obowiązkowa, ale jest zalecana. To, czy kierowca podejmie decyzję o zmianie ogumienia zależy wyłącznie od jego woli i poczucia odpowiedzialności. Wymiana opon na zimowe to nie tylko zwiększone bezpieczeństwo własne, ale również innych uczestników ruchu drogowego.
Artykuł
20.08.2021

Wybraliście TOP 5 warsztatów samochodowych w Wielkopolskim!

Dobry mechanik to wielki skarb, dla którego kierowca jest w stanie przejechać pół miasta, aby wykonać naprawę lub przegląd. Nie ma się co dziwić - zaufany specjalista jest w cenie, a brak stresu związanego z pozostawieniem swojego pojazdu w warsztacie jest bezcenny. Wybraliście TOP 5 warsztatów samochodowych w województwach Zachodniopomorskim, Wielkopolskim i Lubuskim. Sprawdźcie, do których warsztatów najbardziej lubicie jeździć.