ART-CAR Lędziny

Zdjęcie zastępcze
2,4

ART-CAR

Johanna Christiana Ruberga 43, 43-143 Lędziny
Pokaż na mapie
art-...
Pokaż adres e-mail
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (7)
2,4
zdjęcie użytkownika
egoista13
3 miesiące temu
zdjęcie użytkownika
Jalko
powyżej 3 miesięcy temu
Odradzam, kasują jak za zboże a naprawa niedokładnie wykonana.
zdjęcie użytkownika
Krawczyk433
powyżej 3 miesięcy temu
Fachowa i solidna naprawa. Cena nie jest zła. Jakość całkiem dobra. Ja osobiście jestem zadowolony.
zdjęcie użytkownika
oleczka18
powyżej 3 miesięcy temu
Obsługa nieprofesjonalna, pół roku naprawiałam tutaj auto, nie chce wiedzieć ile pieniędzy zostawiłam, a i tak wiecznie coś się psuło. Zmieniłam mechanika i auto jak nowe - bez kłamstw oraz naciągania. :) Nikomu nie polecam tego miejsca.
Zobacz więcej komentarzy4 / 7
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.