Autoryzowany Serwis Renault - Smektała Leszno: Autoryzowany Serwis Samochodowy

Zdjęcie zastępcze
4,8

Autoryzowany Serwis Renault - Smektała

Poznańska 6, 64-100 Leszno
Pokaż na mapie
serw...
Pokaż adres e-mail
65 ...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (8)
4,8
zdjęcie użytkownika
adasp85
miesiąc temu
zdjęcie użytkownika
wiktora4
powyżej 3 miesięcy temu
To moja piąta wizyta i drugie auto kupione w tym salonie. Bardzo profesjonalne podejście do serwisu. Pełna informacja o czynnościach wykonanych i stanie np. klocków i tarcz. Miłą niespodzianką był rabat 10 % za wydłużony serwis, poczekałem 2 godziny dłużej ale odebrałem auto z usunięta jedną usterka której nie zgłaszałem (piski przy hamowaniu po postoju przez noc) umyte i poodkurzane auto nawet kurz z deski został usunięty. Jako stały klient jeżdżę na serwis spod Wrocławia.
zdjęcie użytkownika
jjjmac
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
kruszek
powyżej 3 miesięcy temu
Bardzo sympatyczna obsługa, pomocna i potrafi bardzo dobrze doradzić. Poświęcają bardzo dużo czasu. Naprawa przebiegła sprawnie i jeszcze w tym samym dniu auto było gotowe.
Zobacz więcej komentarzy4 / 8
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.