Morela Serwis Samochodowy Łomianki: Serwis klimatyzacji samochodowej, Naprawa układu hamulcowego, Diagnostyka samochodowa, Regeneracja/wymiana filtra DPF, Elektryka samochodowa, Mechanicy, Serwis aut hybrydowych i elektrycznych, Przeglądy techniczne, Wymiana oleju, Samochód zastępczy, Odbiór samochodu od klienta

4,9
Wybór użytkowników 2021

Morela Serwis Samochodowy

Warszawska 56, 05-092 Łomianki
Pokaż na mapie
www....
Pokaż adres strony
serwis...
Pokaż adres e-mail
501046...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte
Umów wizytę
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Opinie (23)
4,9
zdjęcie użytkownika
folwar
3 dni temu
Kompetentni i profesjonalni fachowcy. Mam do nich zaufanie, nigdy nie miałem żadnych problemów. Polecam z całego serducha.
zdjęcie użytkownika
rafkier
miesiąc temu
Przyjazna atmosfera, bardzo mili i pomocni ludzie. Usługa bardzo dobrze i solidnie wykonana.
zdjęcie użytkownika
horka
2 miesiące temu
Auto zabrane na czas, usterka naprawiona sprawnie i bez żadnych komplikacji. Jestem zadowolony, zawsze tutaj wracam bo wiem że znają się na rzeczy i zrobią auto jak trzeba.
zdjęcie użytkownika
gumon
2 miesiące temu
Zobacz więcej komentarzy4 / 23