Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej SANIKOM Sp. z o.o. Lubawka:

Zdjęcie zastępcze
4,7

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej SANIKOM Sp. z o.o.

Nadbrzeżna 5a, 58-420 Lubawka
Pokaż na mapie
sanikom...
Pokaż adres e-mail
757411...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
ZARZĄDZAJ WIZYTÓWKĄ
Opinie (3)
4,7
Sprawdź gdzie jeździ Twój pracownik
Blog
Artykuł
15.12.2021

Wiemy, że tego nie lubicie, dlatego podpowiadamy - jak szybko i sprawnie odśnieżyć auto

Zimą temperatura spada, a ciśnienie kierowców wzrasta. Nie tylko dlatego, że warunki na drogach są znacznie trudniejsze, ale również przez to, że gdy tylko zrobi się chłodniej i popada deszcz lub śnieg, to będzie ich czekało skrobanie odśnieżanie auta. A to nie należy do przyjemnych czynności, zwłaszcza gdy się spieszymy rano. Jeśli jednak tego nie zrobicie, to ryzykujecie otrzymaniem mandatu w kwocie nawet do 500 zł! Jak szybko i sprawnie odśnieżyć auto? Podpowiadamy!
Artykuł
29.09.2021

Ostatni dzwonek dla kierowców na wyczyszczenie tej części! Inaczej zimą zaskoczy ich brzydki zapach!

Jesień już na dobre rozgościła się na zewnątrz. Choć temperatura w ciągu dnia jeszcze nie spadła do kilku stopni, to noce bywają już dość chłodne. Październik, który za chwilę nas przywita nie będzie już tak łaskawy, a więc to ostatni dzwonek, aby zajrzeć do auta i wymienić jedną z kluczowych części, które zadbają o brak nieprzyjemnego zapachu z kanałów wentylacyjnych!
Artykuł
29.12.2021

Sprawdź, jak uruchomić samochód z pomocą kabli rozruchowych

Zima to nie tylko trudne warunki na trasie. To również dobrze znane kierowcom problemy z odpalaniem auta w mroźne poranki. Jeśli przyczyną jest rozładowany akumulator, to z pomocą może przyjść sąsiad, którego auto ma sprawną baterię. Wówczas pojazd możecie uruchomić z pomocą przewodów rozruchowych. Jak to zrobić krok po kroku?