Volvo V-Motors Lubin Lubin: Serwis klimatyzacji samochodowej, Blacharstwo samochodowe, Lakiernik, Naprawa układu hamulcowego, Diagnostyka samochodowa, Regeneracja/wymiana filtra DPF, Elektryka samochodowa, Mechanicy, Naprawa/wymiana szyb samochodowych, Serwis aut hybrydowych i elektrycznych, Przeglądy techniczne, Wymiana oleju, Sprzedaż części motoryzacyjnych, Sprzedaż aut używanych, Wulkanizacja, Pomoc drogowa, Samochód zastępczy, ASO, Odbiór samochodu od klienta, 4x4, Myjnia, Auto detailing, Naprawa audio, Zabezpieczenia aut

zdjęcie przedstawiające Volvo V-Motors Lubin
4,9
Wybór użytkowników 2023

Volvo V-Motors Lubin

Legnicka 69a , 59-300 Lubin
Legnicka 69a, 59-300 Lubin
Pokaż na mapie
767459...
Pokaż numer telefonu
Otwarte teraz  · 08:00 - 19:00
Umów wizytę
kontakt...
Pokaż adres e-mail
www....
Pokaż adres strony
OD 25 LAT DLA PAŃSTWA.
Dbamy o najwyższy komfort i gwarancję jakości obsługi w serwisie i salonie Volvo V-Motors. Nie ukrywamy, że to sens naszej działalności.

Aby usprawnić obsługę Państwa Volvo przygotowaliśmy szereg ułatwień takich jak: flota samochodów zastępczych, usługę door-to-door odbioru Państwa Volvo oraz zwiększoną ilość personelu obsługi zarówno w dziale serwisu jak i sprzedaży.

SERWIS PEŁEN KORZYŚCI.
Jeśli Twoje Volvo ma 4 lata lub więcej, możesz cieszyć się najwyższym standardem serwisu i skorzystać z wyjątkowych ofert: do 30% na wybrane, oryginalne części zamienne i do 50% na usługę serwisową.

DOŻYWOTNIA GWARANCJA NA CZĘŚCI.
Dzięki Dożywotniej Gwarancji na Części, części zamontowane w Twoim Volvo objęte są gwarancją na wady materiałowe i montażowe przez cały okres, w którym pozostajesz właścicielem samochodu. Używanie oryginalnych części Volvo jest gwarancją bezpieczeństwa i prawidłowego funkcjonowania samochodu.

DOOR-TO-DOOR.
W Volvo nasi Klienci są dla nas najważniejsi, dlatego uruchomiliśmy serwis Door to Door za 1zł (szczegóły u doradcy). Zadzwoń do swojego serwisu lub wypełnij formularz i ustal dogodny termin przekazania samochodu, a my zajmiemy się resztą. Pojazd po naprawie lub przeglądzie otrzymasz umyty i bezpieczny do dalszej drogi. Szczegóły u doradcy.

POLESTAR.
Optymalizacja oprogramowania stworzona przez Polestar dotyczy 6 kluczowych obszarów wpływających na zmaksymalizowanie przyjemności z prowadzenia samochodu i przenoszących wrażenia z jazdy na zupełnie nowy poziom

Zapraszamy również do skorzystania z pozostałych naszych usług:
samochody nowe, samochody używane, serwis, naprawy blacharskie i lakiernicze, sprzedaż części i akcesoriów, stacja kontroli pojazdów.

https://vmotors.volvocars-partner.pl/serwis/
Cennik usług
Ozonowanie wnętrza samochodu
50,00 zł Umów wizytę
Dezynfekcja ozonowa powoduje usunięcie roztoczy, wirusów, bakterii, pleśni i grzybów wewnątrz pojazdu.
Dezynfekcja klimatyzacji
262,00 zł - 445,00 złUmów wizytę
Dezynfekcja ozonowa powoduje usunięcie roztoczy, wirusów, bakterii, pleśni i grzybów w układzie klimatyzacji.
Badanie techniczne samochodu na SKP
99,00 zł - 161,00 złUmów wizytę
Okresowe badanie techniczne pojazdu na SKP
Przeglądy techniczne samochodów
400,00 zł - 2 255,00 złUmów wizytę
Przeglądy techniczne, okresowe, badania podstawowe (np. przed podróżą).
Obsługiwane marki samochodów
Opinie (25)
4,9
Dowiedz się gdzie doszło do wypadku