AUTO 1 Turystyczna Lublin: Serwis klimatyzacji samochodowej Naprawa układu hamulcowego Mechanicy Wymiana oleju Sprzedaż części motoryzacyjnych Wulkanizacja

4,7
Wybór użytkowników 2021

AUTO 1 Turystyczna

Turystyczna 1, 20-207 Lublin
Pokaż na mapie
auto...
Pokaż adres strony
auto...
Pokaż adres e-mail
7250...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 9:00 - 16:00
Umów wizytę
Wulkanizacja, klimatyzacja, opony, serwis samochodowy
Opinie (23)
4,7
zdjęcie użytkownika
mcgiver1
23 dni temu
zdjęcie użytkownika
derezyk
miesiąc temu
Polecam, fachowo, dokładnie i sumiennie. Bez ściemy i naciągania.
Właściciel
Dziękujemy!
zdjęcie użytkownika
demakin
miesiąc temu
zdjęcie użytkownika
mondeotd
miesiąc temu
Zobacz więcej komentarzy4 / 23
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.
15.09.2021

Te 5 najważniejszych czynności przygotuje Twoje auto na jesień. Nie uwierzysz co jest numerem 1!

Jesień oznacza trudniejsze warunki drogowe, zwłaszcza, gdy znienacka zaskoczy nas ulewa na trasie. Jak przygotować swój samochód, aby czuć się w nim bezpiecznie podczas trudnej jesiennej pogody na polskich drogach? Mamy dla Was 5 świetnych wskazówek, które pomogą Wam w przygotowaniach!
13.09.2021

Właściciele samochodu z LPG często o nim zapominają, a to ogromny błąd

Regularny przegląd samochodu z gazem to powinność każdego właściciela pojazdu. Niestety nie każdy o nim pamięta, a nawet… nie wie, jak powinien wyglądać cały proces. A brak aktualnego przeglądu instalacji LPG w aucie może się zakończyć mandatem.