Autotest Polska Stacja kontroli pojazdów Lublin: Przeglądy techniczne Stacje kontroli pojazdów

4,4
Wybór użytkowników 2021

Autotest Polska Stacja kontroli pojazdów

Kraśnicka 5, 20-718 Lublin
Pokaż na mapie
http...
Pokaż adres strony
miro...
Pokaż adres e-mail
8153...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 8:00 - 20:00
Umów wizytę
Stacja Kontroli Pojazdów w Lublinie należy do grupy Stacji Spółki AUTOTEST POLSKA, której początki sięgają 2001 r. Długie lata funkcjonowania firmy pozwoliły nam zdobyć zaufanie wielu Klientów i przebadać tysiące ich pojazdów. Dzięki temu pozyskaliśmy duże doświadczenie w przeprowadzaniu badań technicznych.

Na Stacji Kontroli Pojazdów Lublin pracują jedni z najlepszych specjalistów diagnostów. Przyświeca im główny cel naszej firmy. Celem tym jest troska o Twoje bezpieczeństwo w samochodzie, którym przyjeżdżasz na badania.

Niezbędne uprawnienia wraz z wysokimi kwalifikacjami pracowników stanowią podstawę naszej doświadczonej i profesjonalnej obsługi Stacji.
Opinie (18)
4,4
zdjęcie użytkownika
Max
19 dni temu
Najlepsza stacja kontroli pojazdów. Bardzo miła i sympatyczna obsługa. Fachowo i sprawnie.
zdjęcie użytkownika
skibbo
20 dni temu
Polecam, bardzo sumiennie i fachowo sprawdzony stan techniczny. Jestem bardzo zadowolony z takiego podejścia do tematu.
zdjęcie użytkownika
yanosik84181937
2 miesiące temu
zdjęcie użytkownika
kitek3663
3 miesiące temu
Zobacz więcej komentarzy4 / 18
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.
15.09.2021

Te 5 najważniejszych czynności przygotuje Twoje auto na jesień. Nie uwierzysz co jest numerem 1!

Jesień oznacza trudniejsze warunki drogowe, zwłaszcza, gdy znienacka zaskoczy nas ulewa na trasie. Jak przygotować swój samochód, aby czuć się w nim bezpiecznie podczas trudnej jesiennej pogody na polskich drogach? Mamy dla Was 5 świetnych wskazówek, które pomogą Wam w przygotowaniach!