4,3
(7)

Lukas King Serwis Samochodowy

Spadochroniarzy 12 , Lublin 20-043
Wulkanizacja
Elektryka

Warsztat samochodowy Lukas King to miejsce, w którym otrzymasz fachową pomoc z zakresu mechaniki pojazdowej. Na nasz serwis samochodowy zawsze możesz liczyć! Oferujemy profesjonalne usługi wulkanizacyjne, szczegółową diagnostykę komputerową, a także wymianę uszkodzonych komponentów czy płynów eksploatacyjnych. Zajmiemy się oponami, układem hamulcowym czy wydechowym. Zapewniamy również profesjonalny serwis klimatyzacji samochodowej, dezynfekujemy ją i uszczelniamy. Wśród metod, za pomocą których może być czyszczona klimatyzacja samochodowa, znajdują się: dezynfekcja chemiczna, ozonowa oraz ultradźwiękowa. Nasz serwis samochodowy zapewnia dostęp do każdej z tych usług, a także wspiera klientów, sprawnie naprawiając wiele innych usterek. Jeżeli Twoje auto lub klimatyzacja samochodowa potrzebują naprawy bądź serwisu, zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.
Posiadamy stację do napełniania klimatyzacji nowym czynnikiem HFO1234yf, oraz napełniamy auta Hybrydowe.
Dodaj opinię

Twoja ocena*:
Opinie o warsztacie
(7 opinii)

zdjęcie użytkownika
Michałek
miesiąc temu
Przyprowadziliśmy auto i otrzymaliśmy informację że oni takich napraw nie wykonują, głównie robią tylko łożyska i inną drobnicę. Do naprawy było takie małe ustrojstwo w skrzyni. Oni nawet nie zajerzeli i narazili nas na koszty dostarczenia auta. Inny mechanik zrobił to za 50 zł od ręki!!! Gówno nie warsztat to jest.
Właściciel

Dzień dobry, W warsztacie Lukas King na naprawę auta najczęściej należy się umówić i podstawić go w wyznaczonym terminie. Na stronie jest informacja jakie usługi świadczymy. Jeśli opinia była by prawdziwa to powinna zawierać informację, że w szczególności wykonujemy naprawy związane z serwisem i naprawą klimatyzacji a nie łożysk! Auta pan michałek do mnie nie przyprowadził a koszty dodatkowe o których pisze to kłamstwo! Dobrze, że warsztat jest monitorowany i takie oponie jest łatwo zweryfikować.


zdjęcie użytkownika
stitchestmi
8 miesięcy temu

zdjęcie użytkownika
piotrekmyrcha17
10 miesięcy temu
Zarówno robotę jak i podejście do klienta oceniam na wzorowe. Wszystko zostało mi objaśnione i otrzymalem bardzo przydatne wskazówki dzięki którym udalo się zaoszczędzić parę groszy na zbednych wymianach podzespołów. To nie jest jeden z tych warsztatów w których naciąga sie klienta. Zdecydowanie polecam!

zdjęcie użytkownika
rafik230188
rok temu

zdjęcie użytkownika
kollo
rok temu
Kontakt z klientem świetny. Pan tłumaczy co robi. Przy okazji podpowiada co może być do roboty w przyszłości. zdecydowanie polecam

zdjęcie użytkownika
somtinnu
rok temu
Jestem mega zadowolony z usług tego mechanika. Posiada wiedzę jak i podejście do klienta. Cały serwis klimatyzacji zrobiony bardzo dobrze. polecam

zdjęcie użytkownika
bynek1965
2 lata temu
Solidnie, szybko i cenowo przystępnie. Polecam.
Informacje

609400035
lukasking.com@gmail.com
https://lukasking.com
Godziny otwarciaZamknięte
Poniedziałek9:00 - 17:00
Wtorek9:00 - 17:00
Środa9:00 - 17:00
Czwartek9:00 - 17:00
Piątek9:00 - 17:00
Zakres usług
  • Serwis klimatyzacji
  • Naprawa układu hamulcowego
  • Diagnostyka
  • Naprawy elektromechaniczne
  • Naprawy mechaniczne
  • Serwis aut hybrydowych i elektrycznych
  • Wymiana oleju
  • Wulkanizacja