Lukas King Serwis Samochodowy Lublin: Serwis klimatyzacji samochodowej Naprawa układu hamulcowego Diagnostyka samochodowa Elektryka samochodowa Mechanicy Serwis aut hybrydowych i elektrycznych Wymiana oleju Wulkanizacja

4,3

Lukas King Serwis Samochodowy

Spadochroniarzy 12, 20-043 Lublin
Pokaż na mapie
http...
Pokaż adres strony
luka...
Pokaż adres e-mail
6094...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte
Umów wizytę
Warsztat samochodowy Lukas King to miejsce, w którym otrzymasz fachową pomoc z zakresu mechaniki pojazdowej. Na nasz serwis samochodowy zawsze możesz liczyć! Oferujemy profesjonalne usługi wulkanizacyjne, szczegółową diagnostykę komputerową, a także wymianę uszkodzonych komponentów czy płynów eksploatacyjnych. Zajmiemy się oponami, układem hamulcowym czy wydechowym. Zapewniamy również profesjonalny serwis klimatyzacji samochodowej, dezynfekujemy ją i uszczelniamy. Wśród metod, za pomocą których może być czyszczona klimatyzacja samochodowa, znajdują się: dezynfekcja chemiczna, ozonowa oraz ultradźwiękowa. Nasz serwis samochodowy zapewnia dostęp do każdej z tych usług, a także wspiera klientów, sprawnie naprawiając wiele innych usterek. Jeżeli Twoje auto lub klimatyzacja samochodowa potrzebują naprawy bądź serwisu, zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.
Posiadamy stację do napełniania klimatyzacji nowym czynnikiem HFO1234yf, oraz napełniamy auta Hybrydowe.
Opinie (7)
4,3
zdjęcie użytkownika
Michałek
powyżej 3 miesięcy temu
Przyprowadziliśmy auto i otrzymaliśmy informację że oni takich napraw nie wykonują, głównie robią tylko łożyska i inną drobnicę. Do naprawy było takie małe ustrojstwo w skrzyni. Oni nawet nie zajerzeli i narazili nas na koszty dostarczenia auta. Inny mechanik zrobił to za 50 zł od ręki!!! Gówno nie warsztat to jest.
Właściciel
Dzień dobry, W warsztacie Lukas King na naprawę auta najczęściej należy się umówić i podstawić go w wyznaczonym terminie. Na stronie jest informacja jakie usługi świadczymy. Jeśli opinia była by prawdziwa to powinna zawierać informację, że w szczególności wykonujemy naprawy związane z serwisem i naprawą klimatyzacji a nie łożysk! Auta pan michałek do mnie nie przyprowadził a koszty dodatkowe o których pisze to kłamstwo! Dobrze, że warsztat jest monitorowany i takie oponie jest łatwo zweryfikować.
zdjęcie użytkownika
stitchestmi
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
piotrekmyrcha17
powyżej 3 miesięcy temu
Zarówno robotę jak i podejście do klienta oceniam na wzorowe. Wszystko zostało mi objaśnione i otrzymalem bardzo przydatne wskazówki dzięki którym udalo się zaoszczędzić parę groszy na zbednych wymianach podzespołów. To nie jest jeden z tych warsztatów w których naciąga sie klienta. Zdecydowanie polecam!
zdjęcie użytkownika
rafik230188
powyżej 3 miesięcy temu
Zobacz więcej komentarzy4 / 7
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.
15.09.2021

Te 5 najważniejszych czynności przygotuje Twoje auto na jesień. Nie uwierzysz co jest numerem 1!

Jesień oznacza trudniejsze warunki drogowe, zwłaszcza, gdy znienacka zaskoczy nas ulewa na trasie. Jak przygotować swój samochód, aby czuć się w nim bezpiecznie podczas trudnej jesiennej pogody na polskich drogach? Mamy dla Was 5 świetnych wskazówek, które pomogą Wam w przygotowaniach!
13.09.2021

Właściciele samochodu z LPG często o nim zapominają, a to ogromny błąd

Regularny przegląd samochodu z gazem to powinność każdego właściciela pojazdu. Niestety nie każdy o nim pamięta, a nawet… nie wie, jak powinien wyglądać cały proces. A brak aktualnego przeglądu instalacji LPG w aucie może się zakończyć mandatem.