PAREXBUD Autoryzowany Dealer Mitsubishi Motors Lublin: Serwis klimatyzacji samochodowej Blacharstwo samochodowe Lakiernik Naprawa układu hamulcowego Regeneracja/wymiana filtra DPF Elektryka samochodowa Mechanicy Serwis aut hybrydowych i elektrycznych Przeglądy techniczne Wymiana oleju Sprzedaż części motoryzacyjnych Samochód zastępczy Odbiór samochodu od klienta

4,8
Wybór użytkowników 2021, 2020

PAREXBUD Autoryzowany Dealer Mitsubishi Motors

Nałęczowska 24, 20-701 Lublin
Pokaż na mapie
mits...
Pokaż adres strony
info...
Pokaż adres e-mail
81 5...
Pokaż numer telefonu
Otwarte teraz  · 09:00 - 14:00
Umów wizytę
Jedyny Autoryzowany Dealer Mitsubishi na Lubelszczyźnie ! Mitsubishi Parexbud w Lublinie to salon sprzedaży oraz serwis samochodów Mitsubishi.

Firma Parexbud Sp. z o.o. założona w roku 1986.
W branży motoryzacyjnej posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie a z marką MITSUBISHI związani jesteśmy od 2003 roku kiedy to powstał w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 24 salon samochodowy wraz z zapleczem serwisowym.

Wiemy, że zakup samochodu, to jedna z najważniejszych decyzji jakich dokonujemy. Zależy od tego nasze codzienne życie, jego styl, wygoda i bezpieczeństwo.
Zależy nam na budowaniu długofalowych relacji z Klientami, które oparte są na zaufaniu i rozwiązywaniu problemów, z którymi do nas przychodzą.
Opinie (54)
4,8
zdjęcie użytkownika
kociozmiasta
7 dni temu
Właściciel
Dziękujemy za 5* ! Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie! 😊
zdjęcie użytkownika
Norbi
8 dni temu
Profesjonalność na każdym kroku. Rewelacyjnie wykonana usługa.
Właściciel
Dziękujemy za pozytywną ocenę! Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie! 😊
zdjęcie użytkownika
tofik174
miesiąc temu
Właściciel
Dziękujemy za 5* ! Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie! 😊
zdjęcie użytkownika
celarek
miesiąc temu
Z czystym sumieniem polecam, bezproblemowo i profesjonalnie. Mechanicy zawsze wiedzą co robić.
Właściciel
Dziękujemy za pozytywną ocenę! Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie! 😊
Zobacz więcej komentarzy4 / 54
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.