Prima-Gaz S.C. Lublin: Serwis i montaż instalacji gazowych Odbiór samochodu od klienta

Zdjęcie zastępcze
5

Prima-Gaz S.C.

Rowerowa 4a, 20-018 Lublin
Pokaż na mapie
www....
Pokaż adres strony
prim...
Pokaż adres e-mail
6023...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Montaż instalacji gazowych LPG, legalizacja zbiorników.,instalacje holrmferskie.
Opinie (10)
5
zdjęcie użytkownika
giordano1
24 dni temu
zdjęcie użytkownika
arti45007
2 miesiące temu
zdjęcie użytkownika
finezyja
3 miesiące temu
zdjęcie użytkownika
opelczaki
3 miesiące temu
Zobacz więcej komentarzy4 / 10
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.