ROB-CAR Mechanika pojazdowa-Wulkanizacja Międzyborów Sade Budy

Zdjęcie zastępcze
4

ROB-CAR Mechanika pojazdowa-Wulkanizacja

Pułaskiego 27, 96-316 Międzyborów Sade Budy
Pokaż na mapie
robe...
Pokaż adres e-mail
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Zakres usług
Opinie (5)
4
zdjęcie użytkownika
sizar1983r
2 miesiące temu
zdjęcie użytkownika
mzdan
powyżej 3 miesięcy temu
Polecam, wszystko precyzyjnie i dokładnie zrobione. Mam zaufanie i w 100% polecam
zdjęcie użytkownika
Dakro
powyżej 3 miesięcy temu
Szybko sprawnie i rzeczowo. Jak zawsze bezproblemowo. Sympatyczna atmosfera. Bardzo polecam.
zdjęcie użytkownika
Borys77
powyżej 3 miesięcy temu
Źle wyważone koła. Nie polecam, strata czasu. Bardziej amatorski warsztat.
Właściciel
Jeśli Panu nie pasowało. To proszę o kontakt. Na tyle wyważonych kół i robionych aut akurat Panu źle wyważyłem. Amatorskie to jest wystawianie takich durnych opinii,moze problem leży po stronie opon. A nie mojej pracy. Pozdrawiam i zachęcam do rozmowy telefonicznej
Zobacz więcej komentarzy4 / 5
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.