F.H.U. Miejska Górka

Zdjęcie zastępcze
5

F.H.U.

Konary 141a, 63-910 Miejska Górka
Pokaż na mapie
+48 65 547 77...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
mencel...
Pokaż adres e-mail
http...
Pokaż adres strony
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
ZARZĄDZAJ WIZYTÓWKĄ
Opinie (5)
5
Dowiedz się gdzie doszło do wypadku
Blog
Artykuł
13.04.2022

Coraz więcej warsztatów samochodowych bankrutuje?

Nikt nie ma wątpliwości, że rynek motoryzacyjny mocno się zmienił. To efekt pandemii oraz nowej postpandemicznej rzeczywistości, w której aktualnie funkcjonujemy. Zmiany nie są dla wszystkich pozytywne – zwłaszcza, że inflacja rośnie, tak jak i opłaty za prąd oraz gaz. Nie mówiąc o cenach paliwa… Cała branża motoryzacyjna odczuwa każdy z tych aspektów, a najmocniej wpływa to na warsztaty samochodowe. W kraju coraz więcej z nich zaczęło się zamykać. Sytuacji nie wspiera również odmowa resortu w kwestii podniesienia cen za przeglądy samochodowe.
Artykuł
09.09.2022

Czy na pewno wiesz, jak sprawdzić ciśnienie w oponach?

Kontrola ciśnienia w oponach i sprawdzenie głębokości bieżnika powinno być nawykiem każdego odpowiedzialnego kierowcy. Niezależnie od tego, czy planujecie dłuższą podróż, czy będziecie korzystać z auta w obrębie swojego miejsca zamieszkania, musicie wiedzieć w jakim stanie są Wasze opony – to kwestia bezpieczeństwa. Czy wiecie, jak je dobrze sprawdzić?
Artykuł
14.06.2021

Wracasz z wakacji i cyk: awaria. Co wtedy zrobić? Eksperci z Yanosik Warsztaty podpowiadają!

Jedną z gorszych rzeczy, które mogą nas spotkać w trasie powrotnej z wakacji do domu są ogromne korki, w których musimy stać kilka godzin. Zazwyczaj w pełnym słońcu. Nie to jest jednak najczarniejszym scenariuszem. Niespodziewana awaria w trasie może skutecznie opóźnić nasz powrót do domu, nawet o kilka dni. Co wtedy zrobić? Sprawdź porady ekspertów z Yanosik Warsztaty!