AUTO SERWIS Młochów Urzut

Zdjęcie zastępcze
2,9

AUTO SERWIS

Ekologiczna 17, 05-831 Młochów Urzut
Pokaż na mapie
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (8)
2,9
zdjęcie użytkownika
dresaj
powyżej 3 miesięcy temu
Trafiłem na miłą i pomocną obsługę. Doradzili co i jak można zrobić aby nie narazić na duże koszty . Bardzo sobie cenię takich uczciwych ludzi.
zdjęcie użytkownika
korzanek
powyżej 3 miesięcy temu
Solidne wykonanie naprawy, mechanicy wkładają dużo pracy aby klient wyjechał zadowolony. Dla mnie jest ok.
zdjęcie użytkownika
Barbadusz
powyżej 3 miesięcy temu
Bardzo nieprofesjonalne podejście do klienta. Naciągają na kasę i robią rzeczy zupełnie niepotrzebne. Nie uczciwi i krętacze.
zdjęcie użytkownika
00grzesiek
powyżej 3 miesięcy temu
Zobacz więcej komentarzy4 / 8
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.
15.09.2021

Te 5 najważniejszych czynności przygotuje Twoje auto na jesień. Nie uwierzysz co jest numerem 1!

Jesień oznacza trudniejsze warunki drogowe, zwłaszcza, gdy znienacka zaskoczy nas ulewa na trasie. Jak przygotować swój samochód, aby czuć się w nim bezpiecznie podczas trudnej jesiennej pogody na polskich drogach? Mamy dla Was 5 świetnych wskazówek, które pomogą Wam w przygotowaniach!