AUTO USŁUGI WW Młochów

Zdjęcie zastępcze
4,7

AUTO USŁUGI WW

Krakowiany 14, 05-831 Młochów
Pokaż na mapie
wlod...
Pokaż adres e-mail
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (6)
4,7
zdjęcie użytkownika
Marek43
powyżej 3 miesięcy temu
Bardzo miłe podejście do klienta. Szybka diagnoza, profesjonalna naprawa przez bardzo dobrych fachowców. Ceny do przyjęcia.
zdjęcie użytkownika
Sergino
powyżej 3 miesięcy temu
Mechanicy pierwsza klasa, znają się na swojej pracy doskonale. Za każdym razem wszystko sprawnie zrobione. Dla mnie rewelacja.
zdjęcie użytkownika
durapb
powyżej 3 miesięcy temu
zadzwoniłem i zostałem od razu przyjęty. samochod zrobiony, pełne zadowolenie i do tego dobra cena za naprawę
zdjęcie użytkownika
bozdna
powyżej 3 miesięcy temu
Byłam bardzo zadowolona, wjechalam na gwóźdź, Panowie od ręki zatkali mi dziurę, Szybko tanio i solidnie, miła obsługa :)
Zobacz więcej komentarzy4 / 6
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.