AUTO SERWIS GOŁBA Mysłowice: Naprawa układu hamulcowego, Mechanicy, Wymiana oleju, Sprzedaż części motoryzacyjnych, Wulkanizacja, Odbiór samochodu od klienta

4,9
Wybór użytkowników 2020

AUTO SERWIS GOŁBA

Józefa Ignacego Kraszewskiego 12, 41-400 Mysłowice
Pokaż na mapie
serw...
Pokaż adres strony
serwis.golba...
Pokaż adres e-mail
+48 32 222 60...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 07:00 - 16:00
Umów wizytę
AUTO SERWIS GOŁBA istnieje nieprzerwanie od 1980 roku. Zaczynaliśmy od dwóch stanowisk: jednego do geometrii kół i drugiego do wymiany opon. Z czasem rozbudowywaliśmy zarówno warsztat, jak i zakres napraw. Aktualnie posiadamy trzy dodatkowe stanowiska do naprawy samochodów i wymiany opon, a zakres wykonywanych usług stale się poszerza.
Regularnie wymieniany sprzęt najnowszej generacji pozwala nam na fachową i szybką obsługę, a brak rotacji pracowników podkreśla, że cenimy doświadczenie i profesjonalizm. Odwiedzają nas klienci nie tylko z Mysłowic czy okolicznych miast, ale i z całego województwa. Już 40 lat doświadczenia i bardzo duża liczba zadowolonych klientów (którzy potwierdzają to w licznych komentarzach na różnych serwisach i forach internetowych) to najlepsza reklama naszego warsztatu.
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Opinie (19)
4,9
zdjęcie użytkownika
daniel292
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
critu76
powyżej 3 miesięcy temu
Profesjonalnie i szybko. Serwis godny polecenia.
zdjęcie użytkownika
titaa
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
faski
powyżej 3 miesięcy temu
Zobacz więcej komentarzy4 / 19
Blog
Artykuł
01.10.2021

Jesienią bez świateł w samochodzie ani rusz. Sprawdź ich stan, aby uniknąć przykrych niespodzianek

Coraz szybciej zapadający zmrok i trudne warunki atmosferyczne na drogach jesienią nie ułatwiają jazdy kierowcom. W takich sytuacjach bez świateł w samochodzie ani rusz. I nie chodzi tu wyłącznie o wymianę żarówek w aucie, ale o dokładne sprawdzenie ich stanu. Co powinieneś zrobić, aby mieć pewność, że działają prawidłowo, zanim jesień na dobre się rozpocznie?
Artykuł
20.08.2021

Wybraliście TOP 5 warsztatów samochodowych w Wielkopolskim!

Dobry mechanik to wielki skarb, dla którego kierowca jest w stanie przejechać pół miasta, aby wykonać naprawę lub przegląd. Nie ma się co dziwić - zaufany specjalista jest w cenie, a brak stresu związanego z pozostawieniem swojego pojazdu w warsztacie jest bezcenny. Wybraliście TOP 5 warsztatów samochodowych w województwach Zachodniopomorskim, Wielkopolskim i Lubuskim. Sprawdźcie, do których warsztatów najbardziej lubicie jeździć.
Artykuł
27.08.2021

Lepiej pomyśl już o jesieni i przygotuj swój samochód. Sprawdź naszą listę zadań

Jesień zbliża się coraz większymi krokami, a więc czas już rozpocząć przygotowania swojego samochodu do tej wymagającej pory roku. Ulewne deszcze, przymrozki, mgła – jesień potrafi zaskoczyć większość kierowców, dlatego bardzo ważnym jest, by tego uniknąć i być odpowiednio przygotowanym na różne scenariusze. Sprawdź naszą listę zadań, które musisz zrobić przed jesienią dla swojego auta.