PYZOWSKI AUTO SERWIS Nowy Targ: Serwis klimatyzacji samochodowej Naprawa układu hamulcowego Diagnostyka samochodowa Chiptuning silnika Regeneracja/wymiana filtra DPF Elektryka samochodowa Mechanicy Serwis aut hybrydowych i elektrycznych Wymiana oleju Sprzedaż części motoryzacyjnych Holowanie Wulkanizacja Samochód zastępczy Odbiór samochodu od klienta

Opinie (6)
5
zdjęcie użytkownika
yanosik51243801
2 miesiące temu
zdjęcie użytkownika
piotr38sr
powyżej 3 miesięcy temu
Najlepszy serwis samochodowy jaki jest dla mnie na Podhalu, wszystko zawsze zrobione tak jak trzeba. Dla Pana Bartka niema rzeczy niemożliwych, wszystko jest do naprawienia! Pozdrowienia od stałego klienta z Bukowiny Tatrzańskiej Piotr T.
Właściciel
DZIĘKUJEMY POZDRAWIAMY KLIENTA www.pyzowski.com.pl
zdjęcie użytkownika
mariuszk10
powyżej 3 miesięcy temu
Właściciel
DZIĘKUJEMY POZDRAWIAMY KLIENTA www.pyzowski.com.pl
zdjęcie użytkownika
Maciej
powyżej 3 miesięcy temu
Fachowa obsługa klienta dobre ceny
Właściciel
DZIĘKUJEMY POZDRAWIAMY KLIENTA www.pyzowski.com.pl
Zobacz więcej komentarzy4 / 6
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.