Mercedes-Benz Auto Partner J. i A. Garcarek Ociąż: Serwis klimatyzacji samochodowej, Blacharstwo samochodowe, Lakiernik, Naprawa układu hamulcowego, Diagnostyka samochodowa, Chiptuning silnika, Regeneracja/wymiana filtra DPF, Elektryka samochodowa, Mechanicy, Naprawa/wymiana szyb samochodowych, Serwis aut hybrydowych i elektrycznych, Przeglądy techniczne, Wymiana oleju, Sprzedaż części motoryzacyjnych, Holowanie, Sprzedaż aut używanych, Wulkanizacja, Serwis samochodów ciężarowych, Samochód zastępczy, Odbiór samochodu od klienta

Zdjęcie zastępcze
4,8

Mercedes-Benz Auto Partner J. i A. Garcarek

Ostrowska 6, 63-460 Ociąż
Pokaż na mapie
http...
Pokaż adres strony
jacek.golembka...
Pokaż adres e-mail
627629...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte
Umów wizytę
Obecnie firma Auto Partner Jan Garcarek i Andrzej Garcarek Sp.j. ASO Mercedes Benz to nie tylko podtrzymywanie wieloletnich tradycji i zamiłowania do motoryzacji, ale również wychodzenie naprzeciw klientom poprzez ciągły rozwój, doskonalenie umiejętności oraz świadczenie usług na jak najwyższym poziomie w celu zaspokojenia tych najbardziej wyszukanych potrzeb. Dlatego też w naszej Autoryzowanej Stacji Obsługi możecie Państwo liczyć na fachową pomoc związaną z zakupem bądź sprzedażą samochodu, jego eksploatacją czy obsługą serwisową.
W swojej ofercie posiadamy wszystkie typy samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych marki Mercedes Benz, w tym również pojazdy wielofunkcyjne Unimog oraz Mitsubishi Fuso.
Zapewniamy kompleksową obsługę począwszy od zamówienia samochodu, jego dostawę, poprzez przedstawienie możliwości finansowania w postaci leasingu bądź kredytu oraz ubezpieczenia zakupionego pojazdu , aż do jego wydania.
Jednak w tym miejscu nasza rola się nie kończy, a wręcz przeciwnie. To właśnie wtedy zaczyna się dla Państwa prawdziwa przygoda związana z obcowaniem z marką Mercedesa, a my w niej uczestniczymy pozostawiając do państwa dyspozycji Doradców Handlowych, Dział Części i Akcesoriów, Dział Serwisu, a czas spędzony w salonie z pewnością umili wizyta w naszej Restauracji – Mercedes Cafe.
Jesteśmy z Państwem także w tych mniej przyjemnych sytuacjach, kiedy mają miejsce awarie bądź szkody komunikacyjne. Możecie liczyć na naszą pomoc związaną z holowanie czy transportem pojazdu, a także z przeprowadzeniem procesu zgłoszenia szkody, jej likwidacji i uzyskania odszkodowania. Do Państwa dyspozycji jest nasza Autoryzowana przez Mercedes-Benz Blacharnia i Lakiernia, Państwa samochód jest więc pod naszą opieką w każdej sytuacji
Dzięki zaufaniu jakim obdarzacie nas Państwo każdego dnia - firmie Auto Partner udało się uzyskać tytuły nadawane przez Sieć Mercedes-Benz:
Dealer Roku 2013
Dealer Roku - Samochody Ciężarowe 2014
Dealer Roku - Samochody Ciężarowe - Mercedes-Benz Bank 2014
Dealer Roku - Samochody Ciężarowe - Wyniki CSI 2014
Dealer Roku - Samochody Dostawcze 2014
Dealer Roku - Samochody Ciężarowe - Mercedes-Benz Bank 2015
Dealer Roku - Samochody Osobowe 2015
Dealer Roku - Samochody Ciężarowe - Mercedes-Benz Bank 2016
Dealer Roku - Samochody Ciężarowe - Sprzedaż części 2016
Dealer Roku - Samochody Ciężarowe - Mercedes-Benz Bank 2017
Dealer Roku - Samochody Ciężarowe - Sprzedaż do flot 2017
Dealer Roku - Samochody Dostawcze - Mercedes-Benz Bank 2017
Dealer Roku - Samochody Osobowe - Mercedes-Benz Bank 2017
Dealer Roku - Mercedes-Benz Bank 2018
Dealer Roku - Samochody Ciężarowe - Mercedes-Benz Bank 2018
Dealer Roku - Samochody Ciężarowe - Sprzedaż do flot 2018
Dealer Roku - Samochody Osobowe 2020
Dealer Roku - Samochody Osobowe - Mercedes-Benz Bank 2020
Dealer Roku - Samochody Dostawcze - Mercedes-Benz Bank 2020
Dealer Roku - Samochody Ciężarowe - Mercedes-Benz Bank 2020
Chcąc sprostać oczekiwaniom klientów w 2010 roku rozbudowaliśmy naszą stację o salon i serwis samochodów dostawczych i ciężarowych oraz otrzymaliśmy autoryzację na serwisowanie tychże pojazdów.
Dziękując za dotychczas okazane zaufanie zapraszamy do naszego salonu, w którym zawsze będą Państwo mile widziani.
Dodaj opinię
Opinie (8)
4,8
zdjęcie użytkownika
smyk27
6 dni temu
zdjęcie użytkownika
rylko
14 dni temu
zdjęcie użytkownika
kamilmonaco
19 dni temu
zdjęcie użytkownika
jebaczxd
2 miesiące temu
Zobacz więcej komentarzy4 / 8