Mercedes-Benz Auto Partner J. i A. Garcarek Ociąż: Serwis klimatyzacji samochodowej, Blacharstwo samochodowe, Lakiernik, Naprawa układu hamulcowego, Chiptuning silnika, Diagnostyka samochodowa, Regeneracja/wymiana filtra DPF, Elektryka samochodowa, Mechanicy, Naprawa/wymiana szyb samochodowych, Serwis aut hybrydowych i elektrycznych, Przeglądy techniczne, Wymiana oleju, Sprzedaż części motoryzacyjnych, Sprzedaż aut używanych, Wulkanizacja, Samochód zastępczy, Serwis samochodów ciężarowych, Odbiór samochodu od klienta

zdjęcie przedstawiające Mercedes-Benz Auto Partner J. i A. Garcarek
4,8
Wybór użytkowników 2024, 2023, 2022, 2021

Mercedes-Benz Auto Partner J. i A. Garcarek

Ostrowska 6 , 63-460 Ociąż
Ostrowska 6, 63-460 Ociąż
Pokaż na mapie
627629...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte
Umów wizytę
jacek.golembka...
Pokaż adres e-mail
http...
Pokaż adres strony

Obecnie firma Auto Partner Jan Garcarek i Andrzej Garcarek Sp.j. ASO Mercedes Benz to nie tylko podtrzymywanie wieloletnich tradycji i zamiłowania do motoryzacji, ale również wychodzenie naprzeciw klientom poprzez ciągły rozwój, doskonalenie umiejętności oraz świadczenie usług na jak najwyższym poziomie w celu zaspokojenia tych najbardziej wyszukanych potrzeb. Dlatego też w naszej Autoryzowanej Stacji Obsługi możecie Państwo liczyć na fachową pomoc związaną z zakupem bądź sprzedażą samochodu, jego eksploatacją czy obsługą serwisową.

W swojej ofercie posiadamy wszystkie typy samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych marki Mercedes Benz, w tym również pojazdy wielofunkcyjne Unimog oraz Mitsubishi Fuso.

Zapewniamy kompleksową obsługę począwszy od zamówienia samochodu, jego dostawę, poprzez przedstawienie możliwości finansowania w postaci leasingu bądź kredytu oraz ubezpieczenia zakupionego pojazdu , aż do jego wydania.

Jednak w tym miejscu nasza rola się nie kończy, a wręcz przeciwnie. To właśnie wtedy zaczyna się dla Państwa prawdziwa przygoda związana z obcowaniem z marką Mercedesa, a my w niej uczestniczymy pozostawiając do państwa dyspozycji Doradców Handlowych, Dział Części i Akcesoriów, Dział Serwisu, a czas spędzony w salonie z pewnością umili wizyta w naszej Restauracji – Mercedes Cafe.

Jesteśmy z Państwem także w tych mniej przyjemnych sytuacjach, kiedy mają miejsce awarie bądź szkody komunikacyjne. Możecie liczyć na naszą pomoc związaną z holowanie czy transportem pojazdu, a także z przeprowadzeniem procesu zgłoszenia szkody, jej likwidacji i uzyskania odszkodowania. Do Państwa dyspozycji jest nasza Autoryzowana przez Mercedes-Benz Blacharnia i Lakiernia, Państwa samochód jest więc pod naszą opieką w każdej sytuacji

Dzięki zaufaniu jakim obdarzacie nas Państwo każdego dnia - firmie Auto Partner udało się uzyskać tytuły nadawane przez Sieć Mercedes-Benz:

Dealer Roku 2013

Dealer Roku - Samochody Ciężarowe 2014

Dealer Roku - Samochody Ciężarowe - Mercedes-Benz Bank 2014

Dealer Roku - Samochody Ciężarowe - Wyniki CSI 2014

Dealer Roku - Samochody Dostawcze 2014

Dealer Roku - Samochody Ciężarowe - Mercedes-Benz Bank 2015

Dealer Roku - Samochody Osobowe 2015

Dealer Roku - Samochody Ciężarowe - Mercedes-Benz Bank 2016

Dealer Roku - Samochody Ciężarowe - Sprzedaż części 2016

Dealer Roku - Samochody Ciężarowe - Mercedes-Benz Bank 2017

Dealer Roku - Samochody Ciężarowe - Sprzedaż do flot 2017

Dealer Roku - Samochody Dostawcze - Mercedes-Benz Bank 2017

Dealer Roku - Samochody Osobowe - Mercedes-Benz Bank 2017

Dealer Roku - Mercedes-Benz Bank 2018

Dealer Roku - Samochody Ciężarowe - Mercedes-Benz Bank 2018

Dealer Roku - Samochody Ciężarowe - Sprzedaż do flot 2018

Dealer Roku - Samochody Osobowe 2020

Dealer Roku - Samochody Osobowe - Mercedes-Benz Bank 2020

Dealer Roku - Samochody Dostawcze - Mercedes-Benz Bank 2020

Dealer Roku - Samochody Ciężarowe - Mercedes-Benz Bank 2020

Chcąc sprostać oczekiwaniom klientów w 2010 roku rozbudowaliśmy naszą stację o salon i serwis samochodów dostawczych i ciężarowych oraz otrzymaliśmy autoryzację na serwisowanie tychże pojazdów.

Dziękując za dotychczas okazane zaufanie zapraszamy do naszego salonu, w którym zawsze będą Państwo mile widziani.

Opinie (81)
4,8
Dowiedz się gdzie doszło do wypadku