AUTO-SERWIS ANDPOL ANDRZEJ NIEBRZYDOWSKI Olsztyn: Serwis klimatyzacji samochodowej Naprawa układu hamulcowego Diagnostyka samochodowa Regeneracja/wymiana filtra DPF Mechanicy Serwis aut hybrydowych i elektrycznych Wymiana oleju Sprzedaż części motoryzacyjnych Holowanie Wulkanizacja Samochód zastępczy Odbiór samochodu od klienta Stacje kontroli pojazdów

3,5

AUTO-SERWIS ANDPOL ANDRZEJ NIEBRZYDOWSKI

Macieja Rataja 17a, 10-203 Olsztyn
Pokaż na mapie
www....
Pokaż adres strony
serw...
Pokaż adres e-mail
509 ...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 8:00 - 17:00
Umów wizytę
Opinie (11)
3,5
zdjęcie użytkownika
lucak
powyżej 3 miesięcy temu
Bardzo sprawnie, uczciwie i rzetelnie wykonują swoje obowiązki. Zawsze pomogą i chętnie doradzą. Jestem zadowolony i polecam.
zdjęcie użytkownika
bogacz
powyżej 3 miesięcy temu
Sympatyczni ludzie, sprawnie wykonują swoją pracę. Ceny podobne jak w innych miejscach.
zdjęcie użytkownika
Roman
powyżej 3 miesięcy temu
Liczą podwójnie za usługę naprawy opony. Raz jako naprawa koła - 50 zł (a ta usługa zawiera wszystkie czynności z demontażem koła i opony plus materiały oraz montaż i wyważenie) a następnie doliczają drugie 50 zł za tzw uszczelnianie (30) i demontaż (20) czyli razem 100 zł . Nie polecam tej firmy tym bardziej że próba wyjaśnienia kończy się krzykiem i wrzaskiem pracownika . Nie ma z kim gadać.
Właściciel
Panie Romanie jest Pan Naszym klientem od wielu lat i doskonale Pan powinien wiedzieć, że klientów nie oszukujemy. Tym bardziej, że przez tyle lat korzysta Pan z Naszych usług. Jest nam niezmiernie przykro, że nie dał Pan sobie wytłumaczyć skąd taki rachunek tylko tworzy Pan negatywne opinie o nas w internecie nie podając wszystkich faktów i czynności, które zostały wykonane. Dlatego pozwolimy sobie opisać zaistniałą sytuację krok po kroku. Tak naprawdę, licząc zgodnie z obowiązującym cennikiem sprzedawca powinien wystawić Panu wyższy rachunek. Wyjaśniam co zostało zrobione. Przywieziono całe koła na wymianę, gdzie w dwóch nie było powietrza. Jedną trzeba było uszczelnić czyli zdjąć oponę wyczyścić felgę, użyć specjalnego uszczelniacza i wymienić zawór, ponownie założyć i wyważyć. Ta usługa kosztuje w tym przypadku 60 zł brutto, felga aluminiowa 16"(uszczelnienie z czyszczeniem 30 zł, zawór 5 zł i demontaż montaż z wyważeniem 25 zł). W drugim kole był dziura, więc trzeba było naprawić oponę. Naprawa opony kosztuje 50 zł czynności, demontaż, montaż wyważenie 25 zł. Pozostałe 2 koła trzeba było wyważyć, dopompować powietrze i zamontować na samochód, to 22,50 zł za każde koło. Klient zażyczył sobie żeby rozebrać 4 letnie koła zdejmowane z samochodu, kosztuje to w naszym warsztacie za 16" alu 10 zł za sztukę. Podsumujmy: 60+75+50+40= 225 zł. Pan Roman zapłacił 195 zł dlatego że jest naszym stałym klientem od wielu lat, jak wspomniałem. Nie ma w tym nic nieuczciwego z naszej strony a cennik wiszący w biurze obsługi klienta jest dobrze widoczny. Andrzej Niebrzydowski
zdjęcie użytkownika
dymis
powyżej 3 miesięcy temu
Zobacz więcej komentarzy4 / 11
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.