3,5
(11)

AUTO-SERWIS ANDPOL ANDRZEJ NIEBRZYDOWSKI

Macieja Rataja 17a , Olsztyn 10-203
Pomoc drogowa
Wulkanizacja
Dodaj opinię

Twoja ocena*:
Opinie o warsztacie
(11 opinii)

zdjęcie użytkownika
lucak
8 dni temu
Bardzo sprawnie, uczciwie i rzetelnie wykonują swoje obowiązki. Zawsze pomogą i chętnie doradzą. Jestem zadowolony i polecam.

zdjęcie użytkownika
bogacz
5 miesięcy temu
Sympatyczni ludzie, sprawnie wykonują swoją pracę. Ceny podobne jak w innych miejscach.

zdjęcie użytkownika
Roman
5 miesięcy temu
Liczą podwójnie za usługę naprawy opony. Raz jako naprawa koła - 50 zł (a ta usługa zawiera wszystkie czynności z demontażem koła i opony plus materiały oraz montaż i wyważenie) a następnie doliczają drugie 50 zł za tzw uszczelnianie (30) i demontaż (20) czyli razem 100 zł . Nie polecam tej firmy tym bardziej że próba wyjaśnienia kończy się krzykiem i wrzaskiem pracownika . Nie ma z kim gadać.
Właściciel

Panie Romanie jest Pan Naszym klientem od wielu lat i doskonale Pan powinien wiedzieć, że klientów nie oszukujemy. Tym bardziej, że przez tyle lat korzysta Pan z Naszych usług. Jest nam niezmiernie przykro, że nie dał Pan sobie wytłumaczyć skąd taki rachunek tylko tworzy Pan negatywne opinie o nas w internecie nie podając wszystkich faktów i czynności, które zostały wykonane. Dlatego pozwolimy sobie opisać zaistniałą sytuację krok po kroku. Tak naprawdę, licząc zgodnie z obowiązującym cennikiem sprzedawca powinien wystawić Panu wyższy rachunek. Wyjaśniam co zostało zrobione. Przywieziono całe koła na wymianę, gdzie w dwóch nie było powietrza. Jedną trzeba było uszczelnić czyli zdjąć oponę wyczyścić felgę, użyć specjalnego uszczelniacza i wymienić zawór, ponownie założyć i wyważyć. Ta usługa kosztuje w tym przypadku 60 zł brutto, felga aluminiowa 16"(uszczelnienie z czyszczeniem 30 zł, zawór 5 zł i demontaż montaż z wyważeniem 25 zł). W drugim kole był dziura, więc trzeba było naprawić oponę. Naprawa opony kosztuje 50 zł czynności, demontaż, montaż wyważenie 25 zł. Pozostałe 2 koła trzeba było wyważyć, dopompować powietrze i zamontować na samochód, to 22,50 zł za każde koło. Klient zażyczył sobie żeby rozebrać 4 letnie koła zdejmowane z samochodu, kosztuje to w naszym warsztacie za 16" alu 10 zł za sztukę. Podsumujmy: 60+75+50+40= 225 zł. Pan Roman zapłacił 195 zł dlatego że jest naszym stałym klientem od wielu lat, jak wspomniałem. Nie ma w tym nic nieuczciwego z naszej strony a cennik wiszący w biurze obsługi klienta jest dobrze widoczny. Andrzej Niebrzydowski


zdjęcie użytkownika
dymis
6 miesięcy temu

zdjęcie użytkownika
fran421
8 miesięcy temu
Warsztat godny polecenia : podejście , obsługa , terminowość i wycena :zawsze profesjonalnie -naprawdę POLECAM

zdjęcie użytkownika
koyotto6
rok temu

zdjęcie użytkownika
grzgrz1986
rok temu

zdjęcie użytkownika
Pacooo
rok temu
Szybko i na miejscu, nie wiem czy zdążyłbym kawę wypić :D

zdjęcie użytkownika
caddy1977
rok temu

zdjęcie użytkownika
e2rd0
rok temu
Drogo i byle jak. Uwaga na naciąganie na dodatkowe koszty.

zdjęcie użytkownika
Mobile1
2 lata temu
Jak się na akord robi geometrię, bo tylko kasa, kasa, to co się dziwić, że klient wraca z reklamacją. Oczywiście to wina złego użytkowania auta, no bo co ma powiedzieć na argument, że w 2 miesiące zjadło na ustawianej osi nowe markowe opony do znacznika.
Informacje

509 587 737
serwis@opon.pl
www.opon.pl
Godziny otwarciaZamknięte
Poniedziałek8:00 - 17:00
Wtorek8:00 - 17:00
Środa8:00 - 17:00
Czwartek8:00 - 17:00
Piątek8:00 - 17:00
Sobota9:00 - 14:00
Zakres usług
 • Serwis klimatyzacji
 • Naprawa układu hamulcowego
 • Diagnostyka
 • Regeneracja/wymiana filtra DPF
 • Naprawy mechaniczne
 • Serwis aut hybrydowych i elektrycznych
 • Wymiana oleju
 • Sprzedaż części motoryzacyjnych
 • Samochód zastępczy
 • Holowanie
 • Wulkanizacja
 • Odbiór samochodu od klienta