PROFIAUTO SERWIS EL-AUTO Olsztyn

Zdjęcie zastępcze
4,2

PROFIAUTO SERWIS EL-AUTO

Narcyzowa 36, 42-256 Olsztyn
Pokaż na mapie
biur...
Pokaż adres e-mail
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (5)
4,2
zdjęcie użytkownika
Damian
powyżej 3 miesięcy temu
nie wiem o co chodzi Panu "Klemens512" nie kojarze takiego przypadku ani rozmowy o ustawianiu wtrysków w czym ? jaki czujnik kiedy ? z jakim autem Pan u nas był?
zdjęcie użytkownika
klemens512
powyżej 3 miesięcy temu
nic tam nie umieją miał mi wymienić czujnik położenia wałka rozrządu to tylko mnie skasował a części nie wymienił oraz nie ma pojęcia o ustawieniu wtrysków!!! raczej omijajcie go szeroko !!!
zdjęcie użytkownika
berulo
powyżej 3 miesięcy temu
W swoim aucie miałem pewne usterki z którymi byłem w paru warsztatach i ostatecznie naprawy nie przynosiły rezultatu. A tutaj szybko potrafią zweryfikować usterkę, i naprawić
zdjęcie użytkownika
odketo
powyżej 3 miesięcy temu
Swój samochód serwisuję w tym warsztacie już od kilku lat. I od zawsze towarzyszą temu dwie rzeczy profesjonalizm i uczciwosc! polecam serdecznie
Zobacz więcej komentarzy4 / 5
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.
15.09.2021

Te 5 najważniejszych czynności przygotuje Twoje auto na jesień. Nie uwierzysz co jest numerem 1!

Jesień oznacza trudniejsze warunki drogowe, zwłaszcza, gdy znienacka zaskoczy nas ulewa na trasie. Jak przygotować swój samochód, aby czuć się w nim bezpiecznie podczas trudnej jesiennej pogody na polskich drogach? Mamy dla Was 5 świetnych wskazówek, które pomogą Wam w przygotowaniach!