FORTUS AUTO Osówiec: Serwis klimatyzacji samochodowej Naprawa układu hamulcowego Diagnostyka samochodowa Regeneracja/wymiana filtra DPF Elektryka samochodowa Mechanicy Wymiana oleju Serwis samochodów ciężarowych Samochód zastępczy

Zdjęcie zastępcze
5

FORTUS AUTO

Dąbrowiecka 2, 86-014 Osówiec
Pokaż na mapie
www....
Pokaż adres strony
biur...
Pokaż adres e-mail
6083...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte
Umów wizytę
Z motoryzacją jesteśmy związani od ponad 20 lat zatrudniamy wysoce wyspecjalizowanych mechaników, którzy uczestniczą w specjalistycznych i technicznych szkoleniach z zakresu diagnostyki i naprawy pojazdów silnikowych.

Mamy dostęp do danych producentów samochodów zgodnych ze specyfikacją i normami napraw takich jak:
-czasy napraw
-przeglądy okresowe
-przeglądy zależne od przebiegu auta
-normy dotyczące stosowania części zamiennych.

Posiadamy uprawnienia zgodnie z ustawą o substancjach zubożających warstwę ozonową z 2015 do obsługi i serwisowania klimatyzacji w pojazdach do 3,5t jak i powyżej 3,5t.

Warsztat wyposażony jest w najnowszy sprzęt diagnostyczny oraz naprawczy.

Staramy się być przyjaznymi dla środowiska i stąd pomysł na regenerację i czyszczenie filtrów DPF/FAP oraz katalizatorów KAT/SCR.
Dzięki temu do naszego środowiska trafi mniej zużytych filtrów i katalizatorów.
Opinie (2)
5
zdjęcie użytkownika
dorianus12
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
Djzas
powyżej 3 miesięcy temu
Super serwis, wszystko na wysokim poziomie i profesjonalnie wykonane. Mam do nich zaufanie i bez obaw zostawiam tutaj swoje auto.
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.
15.09.2021

Te 5 najważniejszych czynności przygotuje Twoje auto na jesień. Nie uwierzysz co jest numerem 1!

Jesień oznacza trudniejsze warunki drogowe, zwłaszcza, gdy znienacka zaskoczy nas ulewa na trasie. Jak przygotować swój samochód, aby czuć się w nim bezpiecznie podczas trudnej jesiennej pogody na polskich drogach? Mamy dla Was 5 świetnych wskazówek, które pomogą Wam w przygotowaniach!
13.09.2021

Właściciele samochodu z LPG często o nim zapominają, a to ogromny błąd

Regularny przegląd samochodu z gazem to powinność każdego właściciela pojazdu. Niestety nie każdy o nim pamięta, a nawet… nie wie, jak powinien wyglądać cały proces. A brak aktualnego przeglądu instalacji LPG w aucie może się zakończyć mandatem.